18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

4-letnia dziewczynka zjedzona przez szczury. Ojciec oskarżony

27.05.2020  16:19
4-letnia dziewczynka zjedzona przez szczury. Ojciec oskarżony
4-letnia dziewczynka zjedzona przez szczury. Ojciec oskarżony Fot: Facebook

Australia zaniemówiła. Tak okrutnej sytuacji z pewnością nikt nie mógłby się spodziewać. 4-letnia dziewczynka leżała martwa w dziecięcym łóżeczku, a jej zwłoki jadły szczury. Podejrzewany o zabójstwo dziecka jest jego ojciec.

Australia jest w szoku. W Brisbane doszło do nieopisanej tragedii. W domu 43-latka odkryto zwłoki 4-letniej dziewczynki. Leżała ona martwa w swoim łóżeczku, a jej ciałko zjadały szczury. Ojciec usłyszał już oskarżenie o zabójstwo.

43-letni ojciec małej Willow Dunn cierpiącej na zespół Downa wychowywał ją samotnie. Jego żona, niestety, zmarła podczas porodu. Mężczyzna ponownie ułożył sobie życie u boku innej kobiety, która nie jest podejrzewana o zabójstwo 4-latki.

Australia: Makabryczna śmierć dziecka

Lekarzom nie udało się na razie ustalić, jaka była przyczyna śmierci dziecka. "Mirror" podaje, że maleńka dziewczynka najprawdopodobniej umarła z głodu oraz nie otrzymywała niezbędnych leków. Na znalezionych zwłokach widać było wyraźnie oparzenia głowy i zakażenie kości bioder. Niestety, w chwili znalezienia zwłok ich rozkład był już bardzo zaawansowany, co utrudniło ustalenie konkretnej przyczyny zgonu.

Do ciała miały też dostęp szczury, które urządziły sobie makabryczną ucztę. W jej wyniku zniknęła m.in. twarz dziecka. Na temat drastycznej sytuacji, głos zabrał australijski minister policji Dan Purdie. Polityk wyraził zgorszenie drastycznym zaniedbaniem dziewczynki.

Wielką zagadką w tak tragicznym przypadku rzekomego zaniedbania pozostaje, w jaki sposób bezbronne dziecko prześlizgnęło się przez szczeliny w systemie (opiekuńczym – przyp. red.) i jak można było temu zapobiec

– powiedział Dan Purdie w wywiadzie dla "Courier Mail".

Brakuje nam słów na opisanie tragedii, którą przeżyło w swoim krótkim życiu to bezbronne dziecko.