18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przesada?

Awantura z piekła. 30-latek POGRYZŁ członka rodziny

03.01.2020  14:18
Awantura z piekła. 30-latek POGRYZŁ członka rodziny
Awantura z piekła. 30-latek POGRYZŁ członka rodziny Fot: Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Na warszawskim Bemowie miała miejsce awantura z piekła rodem. 30-latek wściekły i znajdujący się w absolutnej furii... pogryzł członka rodziny.

Na Bemowie w Warszawie miała miejsce awantura, która na długo pozostanie w pamięci jej uczestników. Do dantejskich scen doszło w drugi dzień Świąt, kiedy to powinniśmy cieszyć się domową atmosferą i okazywać sobie wzajemną miłość.

Awantura z piekła rodem. 30-latek pogryzł brata

30-latek przyszedł w ten dzień do mieszkania swojej matki i wszczął karczemną awanturę z nią, swoim ojczymem i przyrodnim bratem. 

Policjanci z bemowskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej przed godziną 12. Na miejscu zastali agresywnego 30-latka, który szarpał się z ojczymem i przyrodnim bratem. Do tego groził matce pozbawieniem życia

- informowała portal SE.pl kom. Marta Sulowska z Komendy Policji na Woli.

30-latek był na tyle wściekły, że w pewnym momencie... zaczął kąsać swojego przyrodniego brata w brzuch. Nie pytajcie, nam też trudno to sobie wyobrazić, ale widać, że wściekły człowiek potrafi się zmienić w prawdziwe zwierzę.

Mężczyzna nie uspokoił się na widok stróżów prawa, zamiast tego podczas interwencji wyzywał ich i obrażał.

Został zatrzymany. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Okazało się, że 30-latek przebywał już w zakładzie karnym

- dodaje Sulowska.

Agresywny 30-latek decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu pięć lat więzienia. Łącznie usłyszał aż 5 zarzutów.

Przeczytaj więcej
Komentarze