18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

72-letnia dilerka

BABCIA BASIA SPRZEDAWAŁA KOMPOT. Co za heroina!

27.04.2022  16:02
Babcia Basia i heroina. Seniorka przyłapana na gorącym uczynku
Babcia Basia i heroina. Seniorka przyłapana na gorącym uczynku Fot: Policja w Piasecznie, FabrikaSimf/Shutterstock

Policjanci z Piaseczna ujęli groźną dilerkę. Okolicznym narkomanom heroinę sprzedawała 72-LETNIA KOBIETA! klienci zwali ją pieszczotliwie "Babcią Basią".

Hera to jej miłość? Już chyba nie bardzo. Narkotyki doprowadziły seniorkę z Piaseczna do zguby. Nie wywołały jednak uzależnienia - wpakowały kobietę na ścieżkę przestępczą i mogą władować za kratki. 72-letnia Babcia Basia okazała się bezwzględną dilerką, która bawiła się w dziewczynkę z zapałkami. Albo raczej bez zapałek - opróżniała pudełeczka i umieszczała w nich narkotyki. Tak przygotowane pakunki przekazywała dalej.

Babcia Basia sprzedawała narkotyki

O 72-letniej sprzedawczyni narkotyków donosi policja z Piaseczna pod Warszawą. Mundurowi polowali na bezwzględnego dilera, upolowali staruszkę. Wiedzieli już gdzie mniej więcej szukać, pojechali pod posesję, co do której mieli podejrzenia i stali się naocznymi świadkami transakcji między dilerką a klientką.

72-latka, na oczach nieumundurowanych policjantów, w pudełeczku po zapałkach przekazywała swojej 36-letniej klientce środki odurzające w postaci heroiny

- informują policjanci z Piaseczna.

Obie panie zostały zatrzymane przez policjantów i doprowadzone na komisariat. 36-latka przyznała się do zakupu i oznajmiła mundurowym, że jej dilerka pieszczotliwie nazywana jest przez nią i innych klientów "Babcią Basią". 72-latka specjalizuje się ponoć w dilowaniu heroiną.

Babcia Basia od heroiny pójdzie siedzieć?

Mieszkanie seniorki zostało dokładnie przeszukane. Na miejscu policjanci zastali 39-letniego mężczyznę, doskonale znanego służbom z powiązań ze światem narkotykowym. Poza tym mundurowi odkryli zapas narkotyków i zeszyt, w którym seniorka skrupulatnie notowała kolejne transakcje.

72-letnia dilerka, jej 39-letni znajomy i 36-letnia klientka zostali zatrzymani, wszyscy usłyszeli już zarzuty. Babcia Basia została objęta dozorem policji. Jej sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Babcia Basia dilowała heroiną
Babcia Basia dilowała heroiną Fot: Policja w Piasecznie
W mieszkaniu babci Basi policjanci znaleźli towar i pieniądze
W mieszkaniu babci Basi policjanci znaleźli towar i pieniądze Fot: Policja w Piasecznie