18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie miał skrupułów

BESTIA Z KRAŚNIKA SKOŃCZY W WIĘZIENIU? 32-latek zadźgał psa nożem

04.02.2022  14:36
32-latek zadźgał psa nożem. Trafi za kraty?
32-latek zadźgał psa nożem. Trafi za kraty? Fot: Sandis Lazda/Shutterstock

Tragiczna śmierć psiaka z Kraśnika. Zwierzę zostało bestialsko zamordowane przez 32-letniego mężczyznę. Sprawca może spędzić w więzieniu kilka kolejnych lat życia. 

32-letni mieszkaniec Kraśnika (woj. Lubelskie) usłyszał zarzut popełnienia zabójstwa zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna - jak ustaliła prokuratura - zadźgał psa nożem, a następnie schował jego ciało do torby na zakupy i ukrył w krzakach.

Informację o przestępstwie policja w Kraśniku otrzymała w ubiegły wtorek. Dostali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań zamordowany został pies, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze nie zastali ani rzekomego sprawcy, ani zwierzęcia, jednak okoliczności, m.in. ujawnione ślady, wskazywały na duże prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa

- mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku asp. Paweł Cieliczko.

32-latek zadźgał psa. Trafi za kraty?

Policjanci udali się na poszukiwania mężczyzny. Znaleźli ukryty w krzakach pakunek, a w nim zwłoki czworonoga owinięte foliową reklamówką. Ciało psa zbadał lekarz weterynarii, który potwierdził, że zwierzę zginęło od zadanych mu nożem ran.

Szczęśliwie policji udało się zatrzymać zabójcę. W momencie aresztowania 32-latek miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Policji tłumaczył, że zabił, bo pies wcześniej go ugryzł. Mężczyzna został objęty środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policji. Może trafić do więzienia nawet na 5 lat.