18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niedowierzanie

Babcia 18-letniej Magdy M. zabrała głos. Straszne świadectwo

02.06.2021  14:46
Morderstwo Magdy M.
Morderstwo Magdy M. Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

18-letnia Magda M. została brutalnie zgwałcona i zamordowana przez 29-letniego Dawida J. Teraz głos zabrała babcia nastolatki - te słowa ranią do żywego. W głowie wszystkich Polaków nie mieści się skala tej tragedii.

Niewiele po brutalnym zabójstwie 11-letniego Sebastianka, które wstrząsnęło krajem - doszło do kolejnej, niewysłowionej tragedii. Z rąk przestępcy seksualnego, 29-letniego Dawida J. -zginęła 18-letnia Magda M. 

W najcięższej sytuacji po tym dramacie jest zdecydowanie najbliższa rodzina zamordowanej. Babcia Magdy M. zabrała głos, a po jej słowach wszystkich nas przepełnia uczucie przerażenia i smutku.

Brutalne morderstwo 18-letniej Magdy M. Babcia zabiera głos

Przypominamy, że Magda M. w poniedziałek rano wyjechała swoim skuterem z rodzinnego domu w Świńcu. Miała jedynie wejść do sklepu, zrobić zakupy swoim dziadkom, ale już nie wróciła z tej podróży. Dopadła ją "Bestia z Sulikowa", czyli 29-letni Dawid J., najmłodszy przestępca seksualny w Polsce, który przyznał się do zabicia i zgwałcenia młodej kobiety. Mężczyzna wykorzystał fakt, że dziewczynie zepsuł się skuter.

Magda M. została brutalnie zgwałcona i uduszona w pobliskim lesie. To tam sprawca podrzucił ciało. Kiedy już znaleziono zwłoki dziewczyny - najtrudniejsze było przed jej rodziną. Bliscy musieli zidentyfikować ciało - właśnie te tragiczne chwile wspomina w mediach babcia dziewczyny.

Magda przecież znała go z Sulikowa, bo tam jeździła do siostry. Ja od razu przeczuwałam, że coś się stało. Miałam jednak nadzieję, że żyje, że w najgorszym razie ją porwali. Niestety... Syn, jak pojechał ją zidentyfikować, to rozpoznał jej ubrania i tatuaż, ale nie mógł rozpoznać twarzy. Tak była spuchnięta. Wnuczka była przysypana piaskiem, tak jak ta malutka dziewczynka, którą 15 lat temu ten zbir zabił. Za to, co zrobił, powinien dostać karę śmierci! Bez dwóch zdań!

- podkreśla zrozpaczona babcia.

Brakuje słów, by opisać skalę tego dramatu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej