18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa mrozi krew w żyłach

Trzymała babcię 16 lat w lodówce. Zrobiła to, bo...

Wojciech Kozicki
01.06.2020  15:29
Śmierć babci i horror w USA
Śmierć babci i horror w USA Fot: Policja

Horror w USA, który mrozi krew w żyłach. Okazuje się, ze ludzie gotowi są na każdą makabrę, byle tylko dostać pieniądze za nic. Kobieta przez kilkanaście lat mieszkała ze zwłokami własnej babci, by pobierać jej świadczenia emerytalne.

Cynthia Black ze stanu Pensylwania w USA została aresztowana. Policja zajrzała do zamrażarki w jej domu i znalazła tam jej babcię. Problem w tym, że Glenora Delahay zmarła w 2004 roku. Służby zostały zawiadomione przez kobiety, które były zainteresowane kupnem domu i przypadkiem sprawdziły zawartość lodówki.

Babcia w zamrażarce

Jak podaje nypost, Cynthia Black i 55-letni Glenn Black Jr. kupili wspólnie wspomniany dom w 2007 roku. Z powodu długów i problemów finansowych stracili nieruchomość w 2018 roku i musieli się z niej wynieść. Zapomnieli jednak o zamrożonej babci.

Cynthia Black zarobiła na zamrożonej babci 186 tys. dolarów. Teraz trafi do chłodnej celi, ponieważ została oskarżona o zbezczeszczenie zwłok i kradzież. Seniorka zmarła w wieku 97 lat, a przyczyna śmierci jest nieznana. Policja twierdzi jednak, że jej zgon nie był podejrzany.

Zagłosuj

Czy wierzysz w życie po śmierci?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze