18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror i groza

Babcia wykorzystywała seksualnie swoje wnuczki

18.06.2021  17:17
Babcia molestowała wnuczki
Babcia molestowała wnuczki Fot: EAST NEWS

Babcia często jest najważniejszą i najbardziej kochaną osobą w naszym życiu. Niestety, czasem zdarza się, że wśród najbliższych nam ludzi żyją potwory. Ta sprawa z Gostkowa wstrząsnęła całą Polską.

Piotr i Justyna z Gostkowa mają trzy córki w wieku 12, 9 i 6 lat. Do tej pory wydawało się, że nic nie będzie w stanie zmącić ich rodzicielskiego szczęścia - niestety, do czasu. Małżeństwo kilka lat temu zamieszkało w rodzinnym domu pana Piotra i zaczął się najprawdziwszy dramat.

Szybko wyszło bowiem na jaw, że mieszkająca z rodziną babcia... wykorzystuje seksualnie swoje wnuczki. Choć wydaje się to być historią zupełnie nieprawdopodobną - dokładnie coś takiego miało miejsce. Nie spodziewamy się, że babcia może zostać przestępcą seksualnym, a jednak wszystko jest możliwe.

Zajęty byłem pracą, budowaniem "imperium". Dla mnie było wyzwanie, że to trzeba zrobić, tamto, coś wymyślić, na tej płaszczyźnie się spełniałem. Żona zajmowała się domem, jak to się mówi, a wnuczki często przychodziły

- mówi w programie "Interwencja" dziadek dziewczynek, który nie był świadomy, co tak naprawdę się dzieje.

Babcia molestowała seksualnie swoje wnuczki

Kilka lat temu ojciec i matka dziewczynek postanowili się rozstać. Od tego czasu jedna z dziewczynek zaczęła majaczyć przez sen, co wprawiło całą rodzinę w osłupienie. "Najstarsza córka zaczęła mnie za koszulkę ciągnąć. I wołała, że mam dać jej cycuszka. Ja mówię: Dziecko, ale co? Ona majaczyła tak, bo to było przez sen, zaczęła mnie ciągnąć, wkładać mi palce, mówię: co? "Cycusia jak babcia"." - opowiada matka dziewczynek, która się z nimi regularnie widywała.

Po tych incydentach kobieta wypytywała swoje córki, jak wyglądały kontakty z ich babcią. Te mówiły bardzo niechętnie, ale w końcu zaczęły zdradzać matce coraz więcej przykrych szczegółów. 

Pani psycholog mnie woła i pokazuje palcem. I tam jest taki wpis: "Babcia wkładała palce między pośladki do tyłeczka". Oczy zalały mi się łzami, ja już nawet nie mogłem tego przeczytać. Ta pani mówi: "Straszna jest opinia. Drodzy państwo, dziewczynki się wstydziły wam to powiedzieć. Nie ma co, trzeba iść do prokuratury"

- mówi pan Piotr.

Na ten moment babcia dziewczynek została skazana na dwa lata pozbawienia wolności i ma pięcioletni zakaz kontaktowania się z wnuczkami. Cała rodzina wciąż nie może uwierzyć, że zagrożenie nadeszło z najmniej spodziewanej strony.

Czytaj także
Przeczytaj więcej