18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kaczyński już go ukarał

Polityk PiS zatrzymany! Potworne zarzuty!

Wojciech Kozicki
20.01.2021  13:50
Radny PiS zatrzymany przez policję. Odpowie za przemoc domową?
Radny PiS zatrzymany przez policję. Odpowie za przemoc domową? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Jacek Baczyński z PiS zatrzymany przez policję! To kolejny polityk Prawa i Sprawiedliwości, który ma kłopoty z prawem. Czy rzeczywiście dopuścił się przemocy domowej? Jest już bezlitosna reakcja Jarosława Kaczyńskiego na zatrzymanie polityka!

Jacek Baczyński to szef klubu Prawa i Sprawiedliwości w Sejmiku Dolnośląskim i… domowy oprawca? Jak podaje Wirtualna Polska, "radny PiS został zatrzymany za przemoc domową” i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jego kariera w partii właśnie legła w gruzach na amen. RMF FM informuje, że Baczyński "nieoficjalnie miał trafić do aresztu po awanturze domowej".

Polityk PiS zatrzymany. Co zrobił Baczyński?

Media ujawniają, że Jarosław Kaczyński nie miał litości i natychmiast zawiesił Baczyńskiego w prawach członka PiS. Jak pisze portal tulegnica, to nie koniec kłopotów Baczyńskiego, bo jeśli zarzuty się bowiem potwierdzą, może zostać wyrzucony z partii i stracić mandat radnego.

Na wniosek pełnomocnika okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu legnickim, marszałek Sejmu Elżbiety Witek, prezes Jarosław Kaczyński podjął decyzję o zawieszeniu w prawach członka PiS Jacka Baczyńskiego, szefa klubu PiS w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego – ogłosił szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. (WP.pl)

Gazeta Wrocławka ujawnia, że policja we wtorek wieczorem interweniowała w domu radnego PiS. Oficer prasowa legnickiej policji podkom. Jagoda Ekiert oświadczyła, że 36-letni polityk miał znęcać psychicznie i fizycznie nad bliskimi. Rodzinie założono niebieską kartkę, a radnego odizolowano. 

Czytaj także