18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znany aktor usłyszał zarzuty

Gwiazda TVP i PiS ZATRZYMANA. Gwałcił nieletnie?

02.06.2021  15:03
Barłomiej M, to gwiazda TVP, działacz PiS i gwałciciel nieletnich kobiet?
Barłomiej M, to gwiazda TVP, działacz PiS i gwałciciel nieletnich kobiet? Fot: Damian Klamka/East News

Gwiazda TVP i działacz PiS ZATRZYMANY! Bartłomiej M., czyli aktor znany z takich produkcji jak „Barwy szczęścia” i „Ojciec Mateusz”, jest podejrzany o gwałty na nieletnich. Czy to naprawę seksualna bestia z piekła rodem?

Telewizja Polska nie ma ostatnio szczęścia. Najpierw o gwałt posądzono Jarosława Jakimowicza, który w swojej książce opisał jak rozkopywał groby i kupił nieletnią kobietę. Teraz został zatrzymany Bartłomiej M., czyli były dziennikarz anglojęzycznego kanału TVP. Media przypominają, że dwukrotnie kandydował na posła z list PiS, a obecnie jest doktorantem na Uniwersytecie Opolskim. Czy jest też seksualnym zwyrodnialcem i potworem?

Gwałciciel nastolatek w TVP? Szokujące zarzuty

Jak pisze Wirtualna Polska, Prokuratura Okręgowa w Warszawie zdecydowała o zatrzymaniu Bartłomieja M., ponieważ jest podejrzany o gwałty na trzech nieletnich kobietach. Sprawę na łamach WP.pl w programie Tłit skomentował wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

Każdy ma prawo do sądu, ale on musi być surowy. Nie może być pobłażania - nawet dla dawnych czynów z lat 90. Dopóki nie ma przedawnienia, to wymiar sprawiedliwości i organy ścigania muszą działać. Jeśli jest jakakolwiek czarna owca, przestępca, zwyrodnialec, trzeba mieć standardy, nie zamiatać sprawy pod dywan – powiedział Woś Wirtualnej Polsce.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie podaje, że Bartłomiej M. usłyszał nie tylko zarzut gwałtu na trzech nastolatkach w wieku od 15 do 17 lat, ale także zarzut nawiązywania kontaktów z małoletnimi w celu dokonywania na nich przestępstw seksualnych oraz posiadania pornografii z udziałem osób poniżej 15. roku życia. Wystąpiono do sądu o tymczasowe aresztowanie. Prokuratura informuje, że Bartłomiej M. miał nawiązywać kontakty pod pretekstem przeprowadzania sesji zdjęciowych. Okazuje się, że ofiar może być więcej, bo do prokuratury zgłaszają się kolejne osoby pokrzywdzone.

Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia. Bartłomiej M. już w 2017 roku został oskarżony o gwałt i usłyszał wyrok - 2 lata i 11 miesięcy więzienia. Złożył jednak apelację, która teraz jest rozpatrywana – informuje Pudelek.pl.

Media przypominają, że Barłomiej M. próbował także robić karierę w Platformie Obywatelskiej. Występował w reklamach i produkcjach telewizyjnych takich jak m.in.  „Bar”, „Wesołowska i mediatorzy”. Można go było zobaczyć również w „Jak zostałem gangsterem”, „Kobiety mafii. W sieci krążą jego zdjęcia z politykami takimi jak Beata Szydło i Andrzej Duda.

Czytaj także