18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok

Seksskandal w bursie w Białej Podlaskiej! Dyrektorka pali się ze wstydu

09.03.2020  20:23
Seksskandal w bursie w Białej Podlaskiej! Dyrektorka pali się ze wstydu
Seksskandal w bursie w Białej Podlaskiej! Dyrektorka pali się ze wstydu Fot: Shutterstoock/zdjęcie ilustracyjne

Skandal w Bursie Szkolnej nr 1 w Białej Podlaskiej. W listopadzie 2019 roku doszło tam do przestępstwa seksualnego przeciw nieletnim. Teraz sprawą zajął się sąd.

Dyrektor Bursy Szkolnej nr 1 w Białej Podlaskiej odeszła z pracy z hukiem, paląc się ze wstydu. Wszystko przez seksskandal, do jakiego doszło w ośrodku.

Jeden z pokoi w budynku był nielegalnie wynajmowany 47-letniemu mężczyźnie. Ukrainiec, Ihor B. tak zadomowił się w placówce, że zaczął rozpijać nastoletnie uczennice, a także, stosując przemoc, "doprowadził małoletnie dziewczęta do innej czynności seksualnej". Do zdarzenia miało dojść 11 listopada 2019 roku.

Dyrektorka odeszła z pracy

Sprawę pod koniec lutego 2020 roku opisał "Dziennik Wschodni". Jak się okazało, wynajmowanie pokoju 47-latkowi nie było jedynym podobnym przypadkiem. Dyrektor placówki udostępniała budynek dorosłym, aby "sobie dorobić".

Kobieta tłumaczyła, że pokoje osobom z zewnątrz, wynajmowane były, odkąd pamięta. Wydzielono nawet "część hotelową", do której uczniom nie można było wchodzić. Mimo to uczennice przemieszczały się do zakazanej części budynku - zapewniała szefowa placówki.

Na początku marca dyrektorka bursy podała się do dymisji, a sprawą zajęło się Kuratorium Oświaty w Lublinie. Proces przeciw Ihorowi B. rozpoczął się 9 marca. Z uwagi na wiek pokrzywdzonych, jest utajniony.

Czytaj także
Przeczytaj więcej