18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"jak strażak"

Biedroń jak bohater! Uratował malutkie dziecko z płonącego auta

08.10.2019  09:58
Biedroń jak bohater! Uratował malutkie dziecko z płonącego auta
Biedroń jak bohater! Uratował malutkie dziecko z płonącego auta Fot: OSP REGUT

Robert Biedroń był świadkiem niebezpiecznego wypadku drogowego. Nie wahał się ani chwili - zanim na miejsce przybyły służby, sam ruszył do płonącego auta.

"Trzeba pochwalić postawę tego Pana" - napisali na Facebooku strażacy z OSP REGUT. "Ten Pan" to Robert Biedroń. Lider Wiosny był świadkiem niebezpiecznego wypadku. Nie wahał się jednak udzielić pomocy poszkodowanym - wyciągnął ich z płonącego auta.

Do wypadku, w którym udział wzięły TIR i samochód osobowy, doszło w poniedziałek przed godziną 19, w miejscowości Tabor. Na miejsce przybyli strażacy z OSP REGUT. W pomocy poszkodowanym uprzedził ich jednak świadek.

Biedroń "jak prawdziwy strażak"

Tym okazał się wspomniany już Robert Biedroń. Polityk zobaczył skasowaną osobówkę, w niej kierowcę i malutkie dziecko. Samochód zaczął płonąć, a Biedroń nie oglądając się na niebezpieczeństwo, ruszył ludziom na pomoc.

Z auta wydostał 2-letniego chłopczyka i jego tatę. Poszkodowanych umieścił w swoim aucie, a sam z gaśnicą ruszył do płonącego pojazdu. Chwilę później na miejsce przybyła straż pożarna.

Trzeba pochwalić postawę tego Pana który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach na Dk 50 w miejscowości Tabor. Poszkodowanego kierowcę wraz ze swoim dwuletnim synem wydostał z płonącego samochodu i schronił w swoim Volkswagenie i jak prawdziwy strażak ruszył na płonący samochód z gaśnicą. Przed odjazdem pochwalił strażaków za bardzo szybki przyjazd i całą akcję

- chwalą Biedronia strażacy na Facebooku.

Czytaj także