18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to był zamach?

Potężny wybuch w Polsce! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
13.12.2020  14:25
Jaka była przyczyna wybuchu w Bierutowie?
Jaka była przyczyna wybuchu w Bierutowie? Fot: Planeta.pl

Dolny Śląsk i wybuch w pawilonie handlowym. Ustalono, że w budynku znajdowały się automaty do gier. Dlaczego tak naprawdę doszło do eksplozji w Bierutowie i czy mógł to być zamach?

Polska staje się niebezpiecznym miejscem. Kilka dni temu udaremniono samobójczy zamach w Warszawie i powstrzymano potężny wybuch, który miał zabić policjantów. Teraz doszło do wybuchu w pawilonie handlowym w Bierutowie na Dolnym Śląsku.

Wybuch w Bierutowie. Co się stało?

Jak ujawniają RMF MAXXX i dziennikarz Piotr Paszkowski, do eksplozji doszło w pawilonie handlowym przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Kolejowej. Potwierdzono, że w momencie wybuchu w środku nie było nikogo.

Wybuch był tak silny, że elementy wyposażenia lokalu leżały na ulicy w promieniu kilkunastu metrów od miejsca zdarzenia. Nikt nie ucierpiał z powodu zabójczych odłamków. Portal mojaolesnica.pl podaje, że wybuch, do którego doszło ok. godziny 8:40, był słyszalny w całej okolicy i spowodował pożar.

Wpłynęło zgłoszenie o wybuchu i pożarze lokalu. Wewnątrz, w tym obiekcie, znajdowały się automaty zręcznościowe do gry  - oświadczył Marcin Purzyński z oleśnickiej straży pożarnej. (rmf24.pl)

Wybuch w Bierutowie [WIDEO]

logo Tu się dzieje