18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Bokser pobił swoją ciężarną dziewczynę. 27-latka nie żyje

16.09.2020  11:24
Bokser pobił swoją ciężarną dziewczynę. 27-latka nie żyje
Bokser pobił swoją ciężarną dziewczynę. 27-latka nie żyje Fot: Igor Borodin/Shutterstock

Bokser pobił swoją ciężarną dziewczynę. 27-letnia Micaela Zalazar zmarła w męczarniach po tym, jak jej własny partner nie miał dla niej żadnej litości. Policja zatrzymała już brutalnego sprawcę. Odpowie za swój czyn. 

Bokser z Argentyny dopuścił się czynu niewybaczalnego. 13 września w Buenos Aires amatorski pięściarz śmiertelnie pobił swoją 27-letnią dziewczynę w ciąży. Kobieta osierociła dwójkę dzieci. Jej rodzina podkreśla, że związek z oprawcą był patologiczny.

Micaela Zalazar nie mogła mieć nawet swojego telefonu. Kiedy do pobitej kobiety przyjechało pogotowie, ta płakała, że nie wie nawet za co została pobita. 27-latka miała pękniętą śledzionę i wystąpiło u niej krwawienie z brzucha.

Bokser zabił ciężarną dziewczynę

Lekarze robili, co mogli, ale obrażenia wewnętrzne młodej matki były tak rozległe, że ostatecznie to właśnie one doprowadziły do tragicznej śmierci dziewczyny. Mimo szczerych chęci, nie udało się jej pomóc.

Oprawca matki własnego, nienarodzonego dziecka wrócił ze szpitala do swojego domu, gdzie został zatrzymany przez policję. Grozi mu za ten haniebny czyn wiele lat więzienia. 

Już po tragedii, służby odkryły, że Micaela zgłaszała dwukrotnie pobicie przez swojego partnera w 2019 roku. Sprawa ta jest tak przerażająca, że słowa więzną w gardle. Jakim potworem trzeba być, by zrobić coś takiego?