Realizowała okrutny plan

13-latka zamordowała ciężarną siostrę. Potem rozerwała jej brzuch

04.11.2019  08:48
13-latka zamordowała ciężarną siostrę. Potem rozerwała jej brzuch
13-latka zamordowała ciężarną siostrę. Potem rozerwała jej brzuch Fot: EAST NEWS

Brazylia stała się miejscem dramatu. 13-letnia dziewczynka realizując okrutny i nieludzki plan zamordowała swoją ciężarną siostrę i wyrwała dziecko z jej łona. 

Brazylia z pewnością długo nie otrząśnie się z szoku, jaki w mieszkańcach kraju wywołała ta okrutna zbrodnia. 13-letnia dziewczynka zamordowała swoją ciężarną siostrę. To, co zrobiła potem, do reszty mrozi krew w żyłach.

23-letnia Fabiana Santana była w ósmym miesiącu ciąży i cieszyła się bardzo swoim błogosławionym stanem i tym, że wkrótce zostać miała mamusią. Niestety, nie było jej to dane, a to wszystko przez 13-letnią siostrę kobiety.

Brazylia zamarła. 13-latka brutalnie zamordowała ciężarną siostrę

23-latka została pobita metalowym prętem, do tego stopnia, że skonała. Potem sprawczyni dosłownie rozerwała jej macicę i wyciągnęła z niej dziecko. Jakby tego było mało, zabiła również 7-letniego syna 23-latki, który starał się bronić swojej mamusi. Kiedy policja odkryła, że za zbrodnią stoi 13-letnia dziewczynka i to jeszcze siostra zamordowanej ciężarnej - cała Brazylia zamarła.

Okazało się, że nastolatka działała jak w transie - realizując okrutny plan. Jej wspólnikiem był 15-letni chłopiec. Para chciała przekazać dziecko siostry porywaczowi. Jedyny cud, jaki miał miejsce w po tej krwawej masakrze to fakt, że brutalnie "narodzone" dziecko... przeżyło! 

13-latka wytłumaczyła na policji, że dokonała tego wszystkiego z zemsty. Miał ją bowiem molestować seksualnie mąż siostry, która nie uwierzyła jej w opowieść o tym, jaką wyrządził jej krzywdę, a do tego rzekomo po wyznaniu, Fabiana źle potraktowała 13-latkę. 

Policja wciąż prowadzi dochodzenie, by rozwikłać tę skomplikowaną i makabryczną sprawę. 

Przeczytaj więcej
Komentarze