18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za groza

Koszmarna zbrodnia. Koleżanka wyrwała ciężarnej dziecko z brzucha

04.09.2020  15:43
Koszmarna zbrodnia. Koleżanka wyrwała ciężarnej dziecko z brzucha
Koszmarna zbrodnia. Koleżanka wyrwała ciężarnej dziecko z brzucha Fot: Igor Borodin/Shutterstock

Brazylia jeszcze długo nie otrząśnie się z tej przerażającej zbrodni. Na fałszywym baby shower koleżanka wycięła ciężarnej dziecko z brzucha. Jej motyw był drastycznie koszmarny.

Cała Brazylia z całą pewnością jest w szoku. Czasami z ludzi wychodzą potwory tak straszne, że nawet twórcy najgorszych horrorów nie wpadliby na takie rozwiązania scenariuszowe. 

Ciężarna 24-latka z pewnością cieszyła się na nadchodzące zmiany w jej życiu. Niestety, zginęła w niesamowitych mękach z rąk koleżanki, która zwabiła ją na fałszywy baby shower. Kobieta dosłownie wyrwała maleństwo z łona ciężarnej, a jej zwłoki porzuciła w pustostanie.

Brazylia: Ciężarna brutalnie zamordowana przez koleżankę

24-letnia Flavia Godinho Mafra była w 36. tygodniu ciąży, gdy koleżanka zaprosiła ją na baby shower. Takie przyjęcia organizuje się z okazji zbliżających się narodzin dziecka i wiązać się powinny z czystą radością. Niestety, organizatorka miała wobec koleżanki drastyczne i mroczne plany. Kobieta i jej mąż zaatakowali ciężarną kobietę cegłą i przy pomocy noża wycięli dziecko z jej łona.

Dziewczynka narodzona w ten brutalny sposób wyszła z tego horroru cało. Morderczyni wraz z mężem zabrała ją do szpitala twierdząc, że to ich dziecko. Lekarze od razu zauważyli podstęp, tym bardziej, że dziewczynka miała zadrapania od noża na plecach. Dodatkowo kobieta nie miała żadnych oznak przebytego porodu. 

Gdy zamordowana ciężarna nie wróciła do domu, jej rodzina zaczęła się poważnie niepokoić. Następnego dnia jej ciało zostało znalezione w pustostanie niedaleko miejsca, gdzie miało odbyć się przyjęcie.

Morderczyni i jej zwyrodniały mąż zostali aresztowani jeszcze w szpitalu. Kobieta przyznała się śledczym, że jakiś czas temu poroniła i od tego momentu miała obsesję na punkcie posiadania dziecka. Ludzi z otoczenia okłamywała, że dalej jest w ciąży. Nie wiadomo, kiedy chory plan zamordowania koleżanki narodził się w jej głowie. 

Nie wiadomo również, czy Flavia żyła, kiedy z jej łona wycinane było dziecko. Ta zbrodnia sprawia, że nawet najtwardsi ludzie mają na plecach ciarki przerażenia.

Przeczytaj więcej
Komentarze