18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trochę posiedzi

Brutalne morderstwo na Śląsku. Policja zatrzymała 44-latka

Bartłomiej Ciepielewski
14.07.2021  12:18
44-latek ukrywał się w garażu
44-latek ukrywał się w garażu Fot: DarSzach/Shutterstock

Po niespełna dwóch tygodniach policjanci zdołali namierzyć, a następnie schwytać 44-letniego Tomasza T., podejrzanego o morderstwo mieszkanki Bełchatowa. Mężczyzna przez ostatnie dni ukrywał się w garażu.

Na początku lipca w jednym z mieszkań w Bełchatowie znaleziono ciało 39-letniej kobiety. Od tamtej pory policjanci podjęli wszelkie możliwe działania, które pozwoliłyby namierzyć sprawcę tej zbrodni.

Zobacz także

Tomasz T. schwytany

Wkrótce udało się ustalić, że sprawcą zabójstwa prawdopodobnie jest 44-letni Tomasz T. Nie ustalono, jednak gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna. Prokuratura wydała za nim list gończy, a w mediach opublikowano jego wizerunek.

Dzięki wytężonej pracy śledczych oraz zaangażowaniu policjantów różnych służb 12 lipca 2021 roku tuż przed godziną 11, bełchatowscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali poszukiwanego - poinformowała KPP w Bełchatowie.

44-latek chciał uniknąć sprawiedliwości, chowając się w garażu. Podczas wizyty mundurowych leżał pod stertą ubrań i koców.

Mężczyzna został przetransportowany do bełchatowskiego aresztu. Za zabójstwo grozi mu kara dożywocia.

Zobacz także