18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trochę posiedzi

Brutalne morderstwo na Śląsku. Policja zatrzymała 44-latka

14.07.2021  12:18
44-latek ukrywał się w garażu
44-latek ukrywał się w garażu Fot: DarSzach/Shutterstock

Po niespełna dwóch tygodniach policjanci zdołali namierzyć, a następnie schwytać 44-letniego Tomasza T., podejrzanego o morderstwo mieszkanki Bełchatowa. Mężczyzna przez ostatnie dni ukrywał się w garażu.

Na początku lipca w jednym z mieszkań w Bełchatowie znaleziono ciało 39-letniej kobiety. Od tamtej pory policjanci podjęli wszelkie możliwe działania, które pozwoliłyby namierzyć sprawcę tej zbrodni.

Tomasz T. schwytany

Wkrótce udało się ustalić, że sprawcą zabójstwa prawdopodobnie jest 44-letni Tomasz T. Nie ustalono, jednak gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna. Prokuratura wydała za nim list gończy, a w mediach opublikowano jego wizerunek.

Dzięki wytężonej pracy śledczych oraz zaangażowaniu policjantów różnych służb 12 lipca 2021 roku tuż przed godziną 11, bełchatowscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali poszukiwanego - poinformowała KPP w Bełchatowie.

44-latek chciał uniknąć sprawiedliwości, chowając się w garażu. Podczas wizyty mundurowych leżał pod stertą ubrań i koców.

Mężczyzna został przetransportowany do bełchatowskiego aresztu. Za zabójstwo grozi mu kara dożywocia.

Czytaj także