18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawa zbrodnia

Brutalne morderstwo trenerki fitness. Mama znalazła jej ciało

21.11.2019  13:14
Brutalne morderstwo trenerki fitness. Mama znalazła jej ciało
Brutalne morderstwo trenerki fitness. Mama znalazła jej ciało Fot: Facebook

Nie żyje 23-letnia modelka fitness Getsemana Villaseño. Młoda Meksykanka została brutalnie zabita, a jej zwłoki odnalazła matka. 

Nie żyje 23-letnia Getsemana Villaseño, modelka fitness. Prawdę o losie swojej córki odkryła jej mama, która przyjechała do młodej kobiety zaniepokojona, gdy ta przez kilka godzin nie odbierała telefonu. 

Jak się okazało, młoda kobieta została brutalnie zamordowana. Miała na ciele liczne rany kłute, które świadczyły o celowości i bezwzględności działań jej oprawcy. Została z resztą nie tylko kilkukrotnie pchnięta nożem, ale również postrzelona w głowę z pistoletu, zupełnie tak, jakby jej kat chciał się upewnić, że dziewczyna nie przeżyje ataku.

Nie żyje młoda trenerka fitness

Aktualnie policja rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci młodziutkiej dziewczyny. Na miejscu zbrodni znaleziono łuskę 9 mm pocisku oraz dwie małe torebki zawierające najprawdopodobniej marihuanę. Świadkowie twierdzą, że widzieli, jak ktoś ucieka z domu modelki czerwonym samochodem. 

Zabita kobieta pracowała jako instruktorka fitness. Modelka zatrudniona była w lokalnej siłowni w Tijuanie, w której prowadziła zajęcia

- donosił na świeżo po tragedii The Herald of Mexico.

Tijuana jest niechlubnie znana z ogromnej przestępczości. Tylko w tym roku, w mieście doszło do 1800 zabójstw. 

Współczujemy bliskim 23-letniej Getsemany. 

Przeczytaj więcej
Komentarze