18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złamał jej oczodół

Potworny napad na kobietę w centrum Warszawy

Wojciech Kozicki
10.07.2020  16:12
Atak w Warszawie - kobieta zmasakrowana!
Atak w Warszawie - kobieta zmasakrowana! Fot: Policja

Nowy świat w Warszawie i brutalny atak na turystkę! Potężny cios doprowadził do złamania oczodołu. Masakrę zarejestrowała kamera monitoringu, a podejrzany o napaść został już zatrzymany.

Brutalna napad w Warszawie. W niedzielę przed południem na Nowym Świecie agresywny mężczyzna zaczepiał przechodniów. Demolował również ogródki piwne i jak potwierdza policja, groził pracownikom lokali gastronomicznych.

Napad i pobicie w Warszawie

Wyraźnie pobudzona osoba głośno krzyczała, ściągała koszulkę i kładła się na ulicy stwarzając tym samym realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym – opisał zajście Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. (Polsat News)

Nagle agresor rzucił się na przypadkowo spotkaną kobietę, która spacerowała wraz z mężem i synem. Bez powodu uderzył ją w twarz, łamiąc jej oczodół. 42-letnia ofiara padła na chodnik, a bestia zaczęła uciekać. Przechodnie udzielili kobiecie pomocy i wezwali karetkę.

Policja podaje, że funkcjonariusze pojawili się na miejscu kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. Znając rysopis napastnika i kierunek, w którym uciekł, już po chwili mogli go dopaść i obezwładnić. Okazało się, że Eryk G. miał przy sobie narkotyki (ecstasy, marihuana), do których zażywania się przyznał. Grozi mu grzywna lub pozbawienie wolności na 2 lata, ale Prokurator Generalny domaga się surowszej kary. 

Na polecenie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro Prokuratura Okręgowa w Warszawie dokonała analizy akt Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ. W jej wyniku ustalono, że zachowania podejrzanego powinny być zakwalifikowane jako ciężki uszczerbek na zdrowiu. Przestępstwo takie zagrożone jest karą do 15 lat pozbawienia wolności– oświadczyła prokuratura. (polsatnews.pl)