18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złamał jej oczodół

Potworny napad na kobietę w centrum Warszawy

Wojciech Kozicki
10.07.2020  16:12
Atak w Warszawie - kobieta zmasakrowana!
Atak w Warszawie - kobieta zmasakrowana! Fot: Policja

Nowy świat w Warszawie i brutalny atak na turystkę! Potężny cios doprowadził do złamania oczodołu. Masakrę zarejestrowała kamera monitoringu, a podejrzany o napaść został już zatrzymany.

Brutalna napad w Warszawie. W niedzielę przed południem na Nowym Świecie agresywny mężczyzna zaczepiał przechodniów. Demolował również ogródki piwne i jak potwierdza policja, groził pracownikom lokali gastronomicznych.

Napad i pobicie w Warszawie

Wyraźnie pobudzona osoba głośno krzyczała, ściągała koszulkę i kładła się na ulicy stwarzając tym samym realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym – opisał zajście Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji. (Polsat News)

Nagle agresor rzucił się na przypadkowo spotkaną kobietę, która spacerowała wraz z mężem i synem. Bez powodu uderzył ją w twarz, łamiąc jej oczodół. 42-letnia ofiara padła na chodnik, a bestia zaczęła uciekać. Przechodnie udzielili kobiecie pomocy i wezwali karetkę.

Policja podaje, że funkcjonariusze pojawili się na miejscu kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. Znając rysopis napastnika i kierunek, w którym uciekł, już po chwili mogli go dopaść i obezwładnić. Okazało się, że Eryk G. miał przy sobie narkotyki (ecstasy, marihuana), do których zażywania się przyznał. Grozi mu grzywna lub pozbawienie wolności na 2 lata, ale Prokurator Generalny domaga się surowszej kary. 

Na polecenie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro Prokuratura Okręgowa w Warszawie dokonała analizy akt Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ. W jej wyniku ustalono, że zachowania podejrzanego powinny być zakwalifikowane jako ciężki uszczerbek na zdrowiu. Przestępstwo takie zagrożone jest karą do 15 lat pozbawienia wolności– oświadczyła prokuratura. (polsatnews.pl)

Zagłosuj

Czy jesteś za karą śmierci w przypadku morderstwa?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze