18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta za kierownicą

Ostra jazda w Polsce. 19 punktów w 30 sekund [WIDEO]

Wojciech Kozicki
13.01.2020  16:11
Punkty karne i mandaty - chciała iść na rekord?
Punkty karne i mandaty - chciała iść na rekord? Fot: Policja

Bydgoszcz, pościg policyjny i pirat drogowy, który okazał się kobietą. Do internetu trafiło zaskakujące wideo ukazujące, jak pani za kółkiem w zastraszającym tempie, zbierała punkty karne. Marzył jej się rekord?

Ostra jazda w Bydgoszczy. 34-latka w 30 sekund zarobiła aż 19 punktów karnych. Dostała też 4 mandaty na kwotę 1500 złotych. Jadący za nią policjanci z grupy SPEED nagrali jej wybryki w nissanie i byli pod wrażeniem, bo rzadko podczas jednej interwencji kierowca dostaje aż taką karę.

Kobieta mijała na czerwonym świetle kolejne skrzyżowania z ul Wojska Polskiego. Przy okazji przekroczyła również prędkość o 34 kilometry na godzinę, przejechała linię ciągłą i nie użyła kierunkowskazu.

Policjanci jechali za nią nieoznakowanym radiowozem. Później kobieta nie reagowała jednak na sygnały świetlne i dźwiękowe.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 17:00 na ulicy Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Wówczas czuwający nad bezpieczeństwem na drodze policjanci z grupy SPEED namierzyli nissana, którego kierowca wjeżdżając od ulicy Jana Pawła II na ulicę Wojska Polskiego przekroczył dozwoloną prędkość. Pomiar prędkości wskazał 84 km/h, gdzie na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkość do 50 km/h. Dalej kierowca jadąc już ul. Wojska Polskiego nie zasygnalizował zmiany pasa ruchu i przejechał przez pojedynczą linię ciągłą. Następnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W ten sam sposób pokonał następne dwie sygnalizacje – informuje bydgoska policja.

Policjanci, pirat drogowy i punkty karne - WIDEO Z POŚCIGU:

logo Tu się dzieje