18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dosłownie wbijała mu wiedzę do głowy

Nauczycielka uderzyła ucznia. Ujawnili WIDEO z lekcji

29.09.2021  16:53
Bytów. Nauczycielka uderzyła ucznia, jest NAGRANIE WIDEO
Bytów. Nauczycielka uderzyła ucznia, jest NAGRANIE WIDEO Fot: Facebook/iBytów.pl, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Przemoc w szkole w Polsce. Nauczycielce w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie najwyraźniej epoki się pomyliły i zapomniała, że kary cielesne już nie obowiązują.Uczniowie nagrali moment, gdy uderzyła ich rówieśnika.

Skandal w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie. We wtorek do internetu trafiło wideo, na którym widać jak nauczycielka uderzyła ucznia ręką W GŁOWĘ! Media ujawniają, że do przemocy miało dojść w klasie III technikum drzewnego. W internecie pojawiają się komentarze, że do podobnych sytuacji dochodziło wielokrotnie.

Szok w Bytowie. Przemoc w szkole, nauczycielka bije ucznia

Aferę ujawnił portal iBytów.pl. Na ujawnione informacje natychmiast zareagowało Kuratorium Oświaty w Gdańsku. W trybie pilnym poproszono dyrektora szkoły w Bytowie o wyjaśnienia w związku z bulwersującą sprawą.

W celu pozyskania informacji zapewniających obiektywną i pełną ocenę na temat zarejestrowanego uderzenia ucznia przez nauczycielkę dyrektor delegatury w Słupsku, działając z polecenia Pomorskiego Kuratora Oświaty, wystąpił do dyrektora szkoły o wyjaśnienia w sprawie (w trybie pilnym). Dyrektor, jako przełożony zatrudnionych w szkole pracowników, ma obowiązek wyjaśnić, czy nie doszło do uchybienia godności zawodu nauczyciela lub obowiązkom, o których mowa w art. 6 ustawy Karta Nauczyciela - informuje Beata Wolak z gdańskiego Kuratorium Oświaty. (Onet.pl)

Stosowanie przemocy fizycznej wobec uczniów jest karalne. Czy jednak nauczycielka poniesie karę? Polski wymiar (nie)sprawiedliwości znów może się wykazać…

Nauczycielka z Bytowa bije ucznia [WIDEO]