18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror na drodze

Pająk spowodował wypadek samochodowy. Ludzie w szpitalu

Wojciech Kozicki
18.08.2021  16:39
Wypadek w Bytowie. Strach przed pająkami doprowadził do tragedii
Wypadek w Bytowie. Strach przed pająkami doprowadził do tragedii Fot: Pomorska Policja

Dramatyczny wypadek samochodowy w Bytowie. Okazuje się, że jego sprawcą był nie pirat drogowy lub nieuważny kierowca, a… pająk! Dwie osoby zostały hospitalizowane. Nie wiadomo w jakim stanie zdrowia jest pająk i czy w ogóle przeżył dachowanie.

Bytów i poważny wypadek samochodowy. 22-letni kierowca dachował na trasie Jasień - Rokity (woj. pomorskie), gdy zauważył pająka na  przedniej szybie samochodu. Próbował go strącić, ale stracił panowanie nad pojazdem, zjeżdżając na pobocze i uderzając w drzewo. Siła uderzania była tak duża, że auto dachowało.

Wypadek w Bytowie. Pająk w samochodzie

Policjanci ustalili, że kierowca citroena próbował pozbyć się pająka, bo bała się go podróżująca pojazdem pasażerka. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne i przewieziono je do szpitala.

Śledczy na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz opisali uszkodzenia pojazdu. Wiadomo również, że policja otrzymała zgłoszenie o wypadku przed godziną 13:00.

We wtorek przed godziną 13 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej na trasie Jasień - Rokity. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze – informuje Polsat News.
Czytaj także