18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Abdanour Djabri na wolności!

Cała Europa szuka mordercy z Polski. To nowy Jaworek?

07.02.2022  15:03
Abdanour Djabri i morderstwo w Starogardzie Gdańskim. Zabił staruszkę i uciekł do Niemiec?
Abdanour Djabri i morderstwo w Starogardzie Gdańskim. Zabił staruszkę i uciekł do Niemiec? Fot: Interpol

Potworne morderstwo kobiety w Starogardzie Gdańskim. Gdzie jest podejrzany Abdanour Djabri? Teraz potwora z Polski szuka już cała Europa, bo została za nim wystawiona CZERWONA NOTA INTERPOLU! Czy to nowy Jacek Jaworek?

Polska policja jeszcze nie znalazła potwornego Jacka Jaworka, a już ma na głowie nowy problem. Na wolności wciąż jest Abdanour Djabri, który prawdopodobnie dopuścił się zabójstwa 62-latki ze Starogardu Szczecińskiego. Została za nim wystawiona czerwona nota Interpolu. Czy to on udusił staruszkę? Czy pozostanie nieuchwytny jak Jacek Jaworek?

Morderstwo w Starogardzie Gdańskim. Abdanour Djabri poszukiwany

Media przypominają, że 62-latka została zamordowana pod koniec stycznia. Przestała otwierać drzwi sąsiadom i nie wychodziła na spacer z psem. Wkrótce policja odkryła jej zwłoki i ustaliła, że kobieta została uduszona.

Okazało się, że Abdanour Djabri był w bliskiej relacji z Polką, kupił jej pierścionek i się oświadczył, ale ona nie wyraziła zgody na ślub. Sąsiedzi zeznali, że dzień przed odnalezieniem zwłok słyszeli odgłosy awantury.

Kobieta w ostatnich tygodniach przed śmiercią poznała 40-letniego Abdanoura Djabriego, który na co dzień miał mieszkać w Marsylii. Mężczyzna jest Belgiem arabskiego pochodzenia. Z 62-latką ze Starogardu poznał się przez internet i przyjechał do niej w połowie stycznia – informuje  rmf24.pl.

Policja podejrzewa, że Abdanour Djabri uciekł z Polski i ukrywa się w Niemczech. Czerwona nota Interpolu oznacza, że jest bardzo niebezpieczny.