18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lekarze nie wierzyli własnym oczom

Cała Łódź zamarła. Rodzicie skatowali 4-miesięczne niemowlę

06.12.2019  15:12
Cała Łódź zamarła. Rodzicie skatowali 4-miesięczne niemowlę
Cała Łódź zamarła. Rodzicie skatowali 4-miesięczne niemowlę Fot: EAST NEWS

Łódź zdjął szok i przerażenie. Do jednego z miejskich szpitali trafiła 4-miesięczna dziewczynka, która była w strasznym stanie. Skatowali ją rodzicie. 

Łódź jest niemym świadkiem dramatu. Lekarze, którzy byli na miejscu nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy spojrzeli na 4-miesięczną dziewczynkę. Dziecko zostało skatowane przez 26-letnią matkę i 25-letniego ojca. 

Kim trzeba być, żeby ciężko pobić takie maleństwo? Nawet technicznie nie możemy sobie wyobrazić tego zwyrodniałego do cna aktu. To matka bezbronnej ofiary znalazła w sobie jakieś resztki człowieczeństwa i zgłosiła się z nią do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Dziewczynka była w stanie szokująco złym. Miała liczne sińce, urazy wewnątrz czaszkowe, które najprawdopodobniej pojawiły się u niej w wyniku silnego potrząsania delikatnym ciałkiem, nieumiejącym się jeszcze bronić. Konieczna była operacja, a błyskawiczna reakcja lekarzy doprowadziła do zatrzymania wyrodnych rodziców przez policję.

Łódź: rodzice znęcali się nad 4-miesięczną córeczką

Okazało się, że już wcześniej dziecko trafiło na stół operacyjny z podobnym urazem. Rodzice dostali wtedy kuratora, ale jak widać, nie zapobiegło to kolejnej tragedii.

Prokuratura po zebraniu dowodów postawiła rodzicom zarzut znęcania się nad córeczką i spowodowania u niej ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Matka do wszystkiego się przyznała, ale oświadczyła jednocześnie, że... nie chcieli z mężem zrobić dziecku krzywdy. Dlaczego więc zadawali jej taki ból? Tłumaczenie jest wstrząsające.

Z relacji podejrzanych wynika, że nie radzili sobie z wychowaniem córki, a kiedy ta płakała, żeby ją uciszyć potrząsali nią bądź dawali klapsy

- informuje prokurator. 

Jakby tego było mało, okazało się, że ojca dziewczynki poszukiwał Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanych na 3 miesiące.

Trzymamy kciuki, żeby malutka dziewczynka wróciła do pełni zdrowia i nie zaznała już takiej krzywdy z rąk dorosłych.

Przeczytaj więcej
Komentarze