18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Chciała być dziewicą do ślubu. Ukochany nie uszanował tego i ją zgwałcił

Malwina Kossela
15.11.2019  12:18
Chciała być dziewicą do ślubu. Ukochany nie uszanował tego i ją zgwałcił
Chciała być dziewicą do ślubu. Ukochany nie uszanował tego i ją zgwałcił Fot: Instagram/@maycineeley

Pewna kobieta chciała zachować dziewictwo do ślubu. Jej postanowienie spełzło na niczym. W ten sposób niesamowicie skrzywdził ją mężczyzna, którego szczerze kochała.

Mayci miała swoje zasady i nie chciała współżyć z mężczyzną przed ślubem. Wydawało się, że znalazła kogoś kto kocha ją i rozumie jej postanowienie. Niestety, kobieta zawiodła się niesamowicie, a do tego została skrzywdzona.

Spotkał ją gwałt, bo chciała zostać dziewicą do ślubu

Mayci mieszkała z mężczyzną, którego kochała i uważała za ideał. Kiedy jednak ona nie chciała uprawiać seksu przed ślubem, on robił się coraz bardziej niecierpliwy i napastliwy. 

Szybko zaczął być strasznie podejrzliwy. Próbował przeglądać mojego Snapchata i czytać prywatne wiadomości. Chciał też koniecznie zaciągnąć mnie do łóżka, chociaż znał moje poglądy. Pochodzę z religijnej rodziny i planowałam zachować dziewictwo do ślubu. Namawiał też do picia alkoholu, bo myślał, że wtedy zmięknę

- napisała na swoim blogu Mayci. 

Ostatecznie mężczyzna dopuścił się najgorszej możliwej rzeczy. Kiedy kobieta uparcie odmawiała, faktem stał się gwałt.

Zmusił mnie do wypicia drinka. Wystarczył jeden, żebym straciła świadomość, bo coś do niego dodał. Nie panowałam nad swoim ciałem i przelewałam mu się przez ręce. Pamiętam niewiele. Głównie mój krzyk: nie chcę, nie chcę! Nie potrafiłam otworzyć oczu. Wreszcie on się na mnie położył

- wspomina.

Jakby tego było mało, następnego dnia rano mężczyzna potwierdził jak gdyby nigdy nic, że uprawiali seks. Mało tego - zrobił jej awanturę, bo ona tego nie pamiętała.

Trudno sobie wyobrazić, jak źle czuła się Mayci. Gwałt zadany przez ukochaną osobę musi boleć podwójnie. Podczas, gdy ona mu ufała - on za nic miał jej uczucia i postanowienia.

Mayci zakończyła ten toksyczny związek, a po latach zakochała się ponownie i teraz tworzy razem ze swoim mężem szczęśliwą rodzinę. Niemniej, nic nie cofnie tego, co przeżyła. 

Czytaj także