18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworność

Syn zakopał matkę żywcem. Trzy dni płakała w grobie [WIDEO 18+]

08.05.2020  17:26
Syn zakopał matkę żywcem. Trzy dni płakała w grobie [WIDEO 18+]
Syn zakopał matkę żywcem. Trzy dni płakała w grobie [WIDEO 18+] Fot: Youtube screenshot

Chiny były niemym świadkiem straszliwego dramatu. Ludzka skłonność do przemocy i okrucieństwa nie zna granic. Syn zakopał żywcem swoją niepełnosprawną matkę. Staruszka przez 3 dni płakała we własnym grobie.

Chiny są w szoku po tym, jak wyjątkowo brutalna zbrodnia wyszła na jaw. 59-letni Ma Mou został aresztowany przez policję z prowincji Shaanxi to tym, jak odkryto, że zakopał on żywcem swoją 79-letnią matkę. Kobieta o dziwo bez fizycznego szwanku wyszła z tej całej sytuacji. 

Policja dowiedziała się o dramacie od partnerki Ma Mou. Kobieta zdradziła funkcjonariuszom, że wieczorem mężczyzna wyciągnął swoją sparaliżowaną matkę z łóżka i siłą posadził ją na wózek inwalidzki. Partnerka nad ranem zauważyła, że wrócił on do domu sam i to ją zaniepokoiło.

Chiny: Syn zakopał matkę żywcem

Okazało się, że 59-latek zabrał matkę do pobliskiego lasu i wrzucił ją do wykopanej dziury. Przyznał się do tego policji, kiedy został przyparty do muru podczas przesłuchania. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce wskazane przez Ma Mou.

Tam ich uszu dobiegło ciche kwilenie. 79-latka płakała z bezsilności w swoim grobie, wykopanym jej przez syna. Wang Mou przeżyła w tym miejscu 3 dni, co zdecydowanie można uznać za cud. Teraz na jej dorosłe dziecko czeka proces o usiłowanie zabójstwa.

Sama 79-latka przebywa w szpitalu na obserwacji. Nie wiadomo, jaki był motyw do popełnienia tak przerażającej zbrodni. 

Drastyczne wideo z miejsca zbrodni

logo Tu się dzieje