18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szukają go

Dziennikarz TVN zamordowany! Atak nożownika w parku

28.03.2022  10:50
Atak nożownika w parku. W mieście grasuje morderca?
Atak nożownika w parku. W mieście grasuje morderca? Fot: kudla/shutterstock

Wstrząsające doniesienia z Chorzowa. W weekend w Parku Śląskim doszło do ataku nożownika na 30-letiego mężczyznę. Ofiara napaści nie żyje - to pracujący dla TVN dziennikarz Paweł K.

Czy mieszkańcy Chorzowa mają powody do obaw? Nocne spacery są niebezpieczne? W nocy w niedzielę 30-letni mężczyzna i jego koleżanka udali się do Parku Śląskiego. Tam zostali zaatakowani przez nieznanego napastnika.

Sprawca wielokrotnie godził nożem 30-latka, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Obecna na miejscu kobieta przewiozła ofiarę swoim samochodem do szpitala. Niestety stan mężczyzny był bardzo poważny. Lekarze przeprowadzili reanimację. Ofiara zmarła.

Policja szuka mordercy

Na miejsce zbrodni zostali wysłani śledczy. Sprawę morderstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Chorzowie.

Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia, policjanci pracowali w obecności prokuratora

- przekazała podinspektor Aleksandra Nowara, rzeczniczka śląskiej policji w rozmowie z PAP.

Jak na razie nie wiadomo, czy ofiara i sprawca się znali i w jakich dokładnie okolicznościach doszło do ataku. Śledczy wskazują, że zabójstwo prawdopodobnie ma związek z życiem prywatnym lub pracą zabitego - to dziennikarz powiązany z TVN. Wykluczyli możliwość, że do ataku doszło w związku z porachunkami pseudokibiców (atak nastąpił w pobliżu stadionu). Zatrzymano osobę, która może posiadać informacje w sprawie.