18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziewczynki robiły zdjęcia "TEGO"!

Zboczeniec na placu zabaw. Pokazał dzieciom swoją "MROCZNĄ STRONĘ"

Wojciech Kozicki
15.07.2021  12:47
Szok w Chrzanie. Zboczeniec z genitaliami na wierzchu wtargnął na plac zabaw
Szok w Chrzanie. Zboczeniec z genitaliami na wierzchu wtargnął na plac zabaw Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Szokujący incydent w miejscowości Chrzan. Na placu zabaw pojawił się zbereźnik, który zaprezentował dzieciom swoje przyrodzenie. Dzieci były w szoku i zaczęły robić zdjęcia, a przestraszony zboczeniec uciekł w krzaki kukurydzy.

Chrzan i szokujące zdarzenie na placu zabaw. W czwartek 8 lipca pojawił się tam mężczyzna w średnim wieku i o niecnych zamiarach. Nagle zaczął się obnażać, prezentując to, czego dzieci nie powinny zobaczyć.

Zboczeniec na placu zabaw. Pokazał dzieciom klejnoty

Jak podaje Wirtualna Polska, sprawę nagłośnili rodzice. Donieśli o incydencie do lokalnych mediów. Wiadomo również, że zszokowane dzieci zaczęły robić zboczeńcowi zdjęcia telefonem komórkowym, a ten wyraźnie przestraszył się i pierzchł w pobliskie krzaki kukurydzy.

Na kilku z fotografii widać, jak korzysta on z siłowni plenerowej, a z nogawki spodenek wystaje mu przyrodzenie – pisze wp.pl.

Policja potwierdziła, że otrzymała zgłoszenie o obnażaniu się mężczyzny na placu zabaw i siłowni zewnętrznej w Chrzanie. Ustalono, że obnażał się przed dziewczynkami w wieku 9 i 10 lat. Jeśli zostanie schwytany, grozi mu areszt, kara ograniczenia wolności, grzywna w wysokości 1500 zł lub kara nagany.

Raz patrzył się na swoje genitalia, raz na dziewczynki – relacjonuje jedna z matek. (jarocinska.pl)

Czytaj także