18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Ciężarna matka postrzeliła 4-letnią córkę. Rodzinny dramat

04.06.2020  17:09
Ciężarna matka postrzeliła 4-letnią córkę. Rodzinny dramat
Ciężarna matka postrzeliła 4-letnią córkę. Rodzinny dramat Fot: Artur Szczepanski/REPORTER

Ciężarna matka wzięła się za czyszczenie strzelby i doprowadziła do dramatu. Broń wystrzeliła prosto w jej 4-letnią córeczkę. Dziewczynka w poważnym stanie trafiła do szpitala.

Ciężarna matka miała dość niebezpieczne hobby. Pasjonowała się bronią i pewnego dnia postanowiła wyczyścić swoją strzelbę. Wiatrówka niestety wystrzeliła wprost w 4-letnią córeczkę 27-latki. Dziecko trafiło do szpitala.

Ciężarna matka postrzeliła córkę

W placówce medycznej lekarze walczą o życie dziewczynki, a jej stan określany jest jako poważny. O wstrząsającej sprawie z Brzezin poinformował Dziennik Wschodni. Do tragedii doszło przez dramatyczny przypadek.

Kobieta było miłośniczką broni palnej, posiadała sportową broń długą oraz znaczne ilości ostrej amunicji (legalnie, ma pozwolenie).W trakcie czyszczenia, mieszkanka Brzezin nie tylko nie wyjęła pocisków z magazynku, ale niechcący wycelowała lufę w kierunku podwórka, na którym bawiła się jej niespełna 4-letnia córeczka, Zosia. Pech chciał, że właśnie wtedy broń wypaliła

- informuje dziennik.

Na miejsce przyleciał śmigłowiec pogotowia ratunkowego, który zabrał postrzelone dziecko do specjalistów. Część odłamków śrutu utkwiła w pobliżu serca dziewczynki. 

Dziecko jest w stanie poważnym, zagrażającym życiu. Dziewczynkę czeka operacja

- cytuje Dziennik Wschodni Katarzynę Matusiak z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Matce grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. W chwili wypadku ciężarna kobieta była trzeźwa. 

Czytaj także