18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Kto porwał Madeleine McCann? Świadek zaczął mówić!

Wojciech Kozicki
11.09.2020  17:42
Sprawa Madeleine McCann - nowe informacje
Sprawa Madeleine McCann - nowe informacje Fot: Facebook

Co się stało z Madeleine McCann? Odkąd został zatrzymany pedofil Christian B., na jaw wychodzą kolejne szokujące informacje o zaginionym dziecku. Kolejny świadek zaczął mówić i ujawnił, że to potwór z Niemiec odpowiada za zaginięcie Madeleine McCann.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. Kto porwał ją z pokoju hotelowego w Praia da Luz? Wina Christiana B. wydaje się niepodważalna i kolejne zeznania świadków go pogrążają. Tym razem, jak ujawnia”The Sun”, 48-letni Helge Busching wskazał go jako porywacza. Co więcej, był pierwszą osobą, która zasugerowała policjantom możliwy związek Christiana B. ze sprawą zaginięcia Maddie. Twierdzi, że Christian B. jest winny i ma nadzieję, że resztę życia spędzi w więzieniu.

Sprawa Madeleine McCann - czy zabił ją pedofil Christian B.?

Bushing, Christian B. oraz ich wspólny znajomy Manfred Seyferth mieszkali razem w Praia da Luz. Razem włamywali się do hoteli i okradli turystów. W 2008 roku Christian B. przyznał im się, że porwał Madeleine MCCann i opowiedział ze szczegółami o popełnionej zbrodni.

W pewnym momencie drogi obu mężczyzn się rozeszły. W 2011 r. Busching został skazany za napaść na bezdomną kobietę we włoskim Brindisi. A kilka lat później wpadł w Atenach, gdy próbował przemycać migrantów z Grecji do Włoch – podaje Polsat News.

Bushing ujawnił informacje o Christianie B. podczas pobytu w więzieniu. Jak wynika z artykułu „the Sun”, dzięki niemu ruszyło śledztwo, a Christian B. znalazł się na celowniku policji. Co więcej, to dzięki zeznaniom Bushinga i Sayfertha uznano Christiana B. za winnego gwałtu na 73-letniej kobiecie w Praia da Luz w 2005 r., ponieważ przedstawili organom ścigania nagranie wideo z napaści.

Prokuratura obecnie jest już pewna, że Madeleine McCann nie żyje, choć rodzice dziewczynki nadal nie chcą w to uwierzyć bez namacalnych dowodów. Pojawiły się podejrzenia, że Chrstian B. mógł ją nawet zjeść. Wciąż trwa też sprawdzanie nośników danych USB z dziecięcą pornografią, na których znajduje się ponad 8 tys. zdjęć i nagrań. Materiały odnaleziono w budynku należącym do Christiana B.