18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nagi seksualny potwór?

Znany sportowiec zatrzymany przez policję!

Wojciech Kozicki
13.09.2020  13:12
Conor McGregor zatrzymany - zawodnik UFC to seksualna bestia?
Conor McGregor zatrzymany - zawodnik UFC to seksualna bestia? Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Conor McGregor to zawodnik UFC, który znowu walczy z prawem. Media donoszą, że został zatrzymany za próbę napaści seksualnej i obnażanie się. To będzie nokaut dla jego kariery?

Conor McGregor znowu ma kłopoty. Został zatrzymany na Korsyce za napaść seksualną i ekshibicjonizm. Jak ujawniły media, do zdarzenia miało dojść w barze na Korsyce, gdzie zawodnik UFC przebywa na wakacjach ze swoją dziewczyną Dee Devlin.

Conor McGregor i kariera na granicy prawa

McGregor został już przesłuchany przez żandarmerię. Wiadomo również, że skarga, z którą związane jest zatrzymanie, została złożona 10 września. Sportowiec oczywiście nie przyznał się do winy i już został zwolniony z aresztu.

McGregor już nie raz był na bakier z prawem. Był już kiedyś oskarżony o napaść seksualną w Dublinie, ale śledztwo zostało umorzone. Skazano go jednak za wyrzucenie stalowego wózka przez okno autobusu UFC.

To nie pierwsze problemy "Notoriousa" z prawem. W przeszłości Irlandczyk był już m.in. podejrzany o gwałt oraz oskarżony o pobicie mężczyzny z jednym z barów w Dublinie – przypomina Wp.pl.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze