18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażająca historia..

Sadysta zabił psa siekierą. Jego tłumaczenie szokuje

16.04.2021  21:23
50-latek zabił psa siekierą
50-latek zabił psa siekierą Fot: trambler58/Shutterstock

Funkcjonariusze z Radzynia Podlaskiego zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który zarąbał psa swojej sąsiadki. Sprawca ukrył zwłoki czworonoga w krzakach za budynkiem gospodarczym. Jak wyjaśnia, zdenerwował się, bo zwierzę go ugryzło.

Do przerażających wydarzeń doszło w miasteczku Czemierniki na Lubelszczyźnie. Wieczorem policyjny patrol otrzymał wezwanie od zrozpaczonej kobiety, która poinformowała, że sąsiad zabił siekierą jej psa. Patrol na miejscu potwierdził niepokojące doniesienia.

50-latek brutalnie zrąbał psa

Brutalne zabójstwo miało miejsce w kotłowni domu zatrzymanego 50-latka. Mężczyzna zauważył tam psa, który według jego relacji wyglądał na niedożywionego, więc zdecydował się go nakarmić. Podczas podawania jedzenia zwierzę go ugryzło.

Zdenerwowany całą sytuacją 50-latek rzucił siekierą w psa, a następnie jak twierdzi „dobił go, żeby się nie męczył”. Truchło psa ukrył w zaroślach za budynkiem gospodarczym - poinformował asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

50-letni furiat jeszcze tego samego dnia został zatrzymany. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

Sprawca przyznał się do winy. O jego losie zadecyduje sąd. Za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.