18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszny wypadek samochodowy

Czołowe zderzenie z autobusem. Policja pokazała WIDEO

Wojciech Kozicki
15.07.2021  14:37
Czołowe zderzenie z autobusem. Policja pokazała WIDEO Z WYPADKU
Czołowe zderzenie z autobusem. Policja pokazała WIDEO Z WYPADKU Fot: Policja

Dramatyczny wypadek samochodowy w Wieszowie pod Tarnowskimi Górami. Nastąpiło czołowe zderzenie samochodu osobowego z autobusem miejskim. Prawdopodobnie kierowca mniejszego auta zasnął lub zasłabnął za kierownicą.

Wypadek samochodowy w Wieszowie pod Tarnowskimi Górami. W środę na ulicy Bytomskiej ok. godziny 16:00 autobus miejski zderzył się z samochodem osobowym. 21-letni kierowca skody fabii z niewiadomego powodu zjechał na przeciwległy pas ruchu. Nastąpiła wówczas czołowa kolizja z autobusem.

Wypadek w Wieszowie. Zderzenie skody z autobusem

Kierowca samochodu osobowego został ranny i przewieziono go do szpitala z obrażeniami nóg. Okazał się młodym mieszkańcem powiatu będzińskiego. Wkrótce zostanie przesłuchany.Jeśli chodzi o 55-letmniego kierowcę autobusu, nie odniósł żadnych obrażeń. Pasażerom autobusu również nic się nie stało.

Kierowca skody prawdopodobnie zasłabł albo zasnął. Na nagraniu widać, jak zjeżdża powoli prosto na autobus – powiedział Damian Ciecierski, rzecznik policji w Tarnowskich Górach. (TVN24)

Policja zdecydowała się ku przestrodze opublikować nagranie wideo z wypadku. Widać na nim jak autobus po zderzeniu jedzie dalej i spycha skodę do rowu. Jej maska została zgnieciona.

Zderzenie samochodu osobowego z autobusem [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej