Jej imię stoi policji w gardle

D. Fiut to przy niej pikuś. Blondynka uwodzi, okrada i znika

27.11.2019  12:15
D. Fiut to przy niej pikuś. Blondynka uwodzi, okrada i znika
D. Fiut to przy niej pikuś. Blondynka uwodzi, okrada i znika Fot: Policja

Dominika Fiut to przy uwodzicielce z Florydy mały pikuś. 25-letnia Katelin Wojtowicz uwodziła i okradała mężczyzn, którzy znaleźli się na jej drodze. 

Od długiego czasu imię Dominiki Fiut stoi polskiej policji w gardle. Poszukiwania dziewczyny poruszyły cały kraj. Okazuje się jednak, że są na świecie jeszcze gorsze przestępczynie.

Katelin Wojtowicz ma zaledwie 25 lat, a już trafiła w ręce amerykańskich służb. Dziewczyna odpowie za kradzież luksusowych zegarków, pieniędzy i elektroniki, które należały do poznanych w klubach mężczyzn.

D. Fiut to przy tej blond piękności pikuś

Dziewczyna nie miała litości. Uwodziła, sprawiała, że mężczyźni w pełni jej ufali - a wtedy przystępowała do podstępnego ataku. Jej ofiarami często padali zamożni turyści. 

Po imprezach, na których ich zauroczyła, udawała się z mężczyznami do pokoju hotelowego. Kiedy ofiara zasnęła, Katelin znikała z wszelkimi kosztownościami, jakie znalazła. W Miami ukradła dla przykładu: wart $12 tys. zegarek, $12 tys. gotówki, telefon i wart $600 pasek Gucci.

Sprytną, niczym nasza Dominika Fiut, Katelin namierzono za pomocą kamer miejskiego monitoringu. Przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia - młoda kobieta stanie przed sądem.

Myślicie, że wymiar sprawiedliwości zmięknie pod jej urokiem?

Przeczytaj więcej
Komentarze