18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

grozi im więzienie

DOROTA RABCZEWSKA Z ZARZUTAMI! Jej mąż aresztowany

30.11.2021  12:32
Dorota Rabczewska oskarżona o udział w przestępstwie
Dorota Rabczewska oskarżona o udział w przestępstwie Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Znana piosenkarka Dorota Rabczewska oskarżona o udział w przestępstwie. Wokalistce grozi kilka lat za kratkami. Jeszcze gorsza karę ponieść może jej były mąż, któremu pomagać miała w przestępczej działalności.

Producent filmowy Emil S. został zatrzymany w Warszawie, a była żona mężczyzny Dorota Rabczewska "Doda" usłyszała zarzuty w sprawie jego działalności. Jak donosi RMF, kobieta oskarżona została o pomocnictwo w przestępstwie z art. 300 Kodeksu karnego, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli.

Dorocie Rabczewskiej  grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli jednak okaże się, że wierzycieli było wielu, kara może wzrosnąć do 8 lat więzienia. kobieta zezwoliła na upublicznienie jej personaliów.

Doda trafi za kratki?

Dorota Rabczewska to znana polska piosenkarka, była już żona głównego podejrzanego w sprawie, Emila S. W ostatnich miesiącach kobieta relacjonowała mediom i fanom rozwód z mężczyzną, oskarżając go między innymi o przemoc psychiczną.

Jak donoszą media, Rabczewska nie została zatrzymana przez służby, wezwano ją jednak na przesłuchanie do prokuratury. Tam też usłyszała zarzuty. Zatrzymany został za to Emil S., który jest obecnie przesłuchiwany przez śledczych. RMF podaje, że śledztwo dotyczy działalności, w której mężczyzna miał "zbierać pieniądze od inwestorów na różne produkcje filmowe".

Czytaj także