18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała matka syna...

Martyniuk skazany! Sąd wydał surowy wyrok

Wojciech Kozicki
09.03.2021  20:06
Daniel Martyniuk skazany. Rodzina z kryminalnym akcentem
Daniel Martyniuk skazany. Rodzina z kryminalnym akcentem Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Daniel Martyniuk, którego ojcem jest Zenek Martyniuk, chyba traktuje łamanie prawa jako hobby. Właśnie usłyszał kolejny wyrok sądowy za kolejne przewinienie. Czy król disco polo w końcu okiełzna swojego narowistego potomka?

Daniel Martyniuk ma 31-lat, ale złamał prawo już tyle razy, że aż ciężko policzyć. Tym razem Sąd Rejonowy w Białymstoku nie miał dla niego litości i wydał surowy wyrok. Oczywiście syn Zenona Martyniuka do więzienia nie trafi. No chyba, że znowu złamie prawo, to może się dla niego skończyć pozbawieniem wolności.

Niech żyje wolność, wolność i swoboda...

Jak ujawnia Pomponik.pl, tym razem odpowiedział przed sądem za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy, które mu wcześniej zabrano. Sądził zapewne, że się wywinie, ale nie tym razem. Sąd Rejonowy w Białymstoku skazał go na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Dostał także zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat. Oczywiście syn Zenka na ogłoszeniu wyroku się nie pojawił.

Młody Martyniuk stracił prawo jazdy w 2018 roku. Okazało się wtedy, że prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. Zakaz jednak notorycznie łamał, za co w kwietniu zeszłego roku trafił na miesiąc do aresztu i został skazany na 100 godzin prac społecznych.

Daniel ma na swoim koncie już kilka przewinień. Zarzucano mu m.in. jazdę pod wpływem alkoholu, znieważanie funkcjonariuszy na służbie oraz posiadanie nielegalnych substancji – streszcza karierę Martyniuka Pomponik.