18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powinno być mu łyso?

Rutkowski usłyszał zarzut. Może iść do więzienia!

Wojciech Kozicki
03.01.2020  10:27
Krzysztof Rutkowski kontra polskie prawo - to jego koniec?
Krzysztof Rutkowski kontra polskie prawo - to jego koniec? Fot: Polska Press/PAWE/East News

Krzysztof Rutkowski, czyli polski Chuck Norris i detektyw Sherlock Holmes w jednej osobie, do tej pory myślał, że włos mu z głowy nie spadnie. A jednak, w końcu polski wymiar sprawiedliwości chce się do niego dobrać i kochliwy twardziel usłyszał zarzut.

Krzysztof Rutkowski, znany m.in. z romansu z Wodzianką i szukania pytona nad Wisłą, ma kłopoty z prawem. Jak podaje „Wirtualna Polska”, usłyszał zarzut oskarżenia innej osoby o popełnienie czynów zabronionych. Dopiero wziął ślub i zorganizował wesele za milion, a być może czeka go długa rozłąka z żoną. Może iść do więzienia nawet na 2 lata!

„Wyborcza” poinformowała, że najbardziej wyczesany polski detektyw 31 grudnia został wezwany w charakterze podejrzanego na przesłuchanie do Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. Prowadzone jest postępowanie w sprawie przestępstwa z art. 234 Kodeksu karnego.

Chcę doprowadzić do konfrontacji z osobą, na którą rok temu złożyliśmy zawiadomienie, a policja nie potrafiła wykorzystać tych informacji - skomentował sprawę Rutkowski. (WP.pl)

Krzysztof Rutkowski skazany

Były funkcjonariusz warszawskiego oddziału ZOMO, który fryzjerom się nie kłania, już kiedyś został skazany. Jak przypomina „Wyborcza”, w 2017 roku dostał karę 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu i musiał zapłacić 20 tys. zł grzywny. Sąd uznał, że w latach 2004–2006 w sposób bezprawny prowadził działalność detektywistyczną oraz nielegalnie pozbawiał ludzi wolności. Jego agencja detektywistyczna nie była wpisana do rejestru i świadczyła "usługi doradcze".

Tym razem może nie dostać wyroku w zawieszeniu. Czy powinien się już zainteresować, jak świadczone są usługi fryzjerskie w więzieniu?

Przeczytaj więcej
Komentarze