18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

walczy o życie

PILNE. Malutka dziewczynka zaatakowana. Jest w ciężkim stanie

02.07.2021  13:37
5-latka zaatakowana przez pitbulla. Walczy o życie
5-latka zaatakowana przez pitbulla. Walczy o życie Fot: Beate Wolter/SHutterstock

5-letnia dziewczynka z województwa dolnośląskiego trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze walczą o jej życie po ataku pitbulla. Dziecko i pies mieszkali w jednym domu...

Do dramatu doszło w czwartek w jednym z mieszkań w Twardogórze na Dolnym Śląsku. 5-letnia dziewczynka przebywała pod opieką partnera swojej matki. W pewnym momencie została zaatakowana przez jego psa.

Pies znał dziewczynkę, ponieważ razem mieszkali. Do zdarzenia doszło, gdy matki dziecka nie było w mieszkaniu; był tam jej partner

- przekazała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy asp. Bernadeta Pytel.

Dziewczynka walczy o życie

Dziewczynka została przetransportowana do szpitala, przeszła natychmiastową operację. Lekarze jej stan określają jako ciężki. W sprawie prowadzone jest śledztwo policji. Mundurowi starają się wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo jeszcze, jaki los czeka psa, który zaatakował dziecko.

Matka dziecka oraz jej partner zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie; oboje byli trzeźwi - powuedziała asp. Pytel.