18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne sceny na drodze

Policyjny pościg w Polsce i strzelanina [WIDEO]

Wojciech Kozicki
11.06.2021  15:57
Policyjny pościg na Dolnym sląsku. Strzały i pijany kierowca
Policyjny pościg na Dolnym sląsku. Strzały i pijany kierowca Fot: Lukasz Solski/East News

Pijany kierowca, policyjny pościg i strzelanina w Lutomierzu na Dolnym Śląsku. Kierowca na podwójnym gazie uciekł z miejsca wypadku, więc funkcjonariusze ruszyli za nim i oddali strzały. Sceny jak z filmu akcji!

Sceny jak z filmu akcji w Lutomierzu (gmina Stoszowice) na Dolnym Śląsku. Kobieta powiadomiła policję, o kierowcy, prawdopodobnie pijanym, który uderzył pojazdem w słup i odjechał z miejsca zdarzenia swoim seatem. Świadkowie przekazali numery rejestracyjne funkcjonariuszom, co potwierdziła rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich st. asp. Katarzyna Mazurek.

Pijany kierowca i policyjny pościg w Polsce

Rozpoczął się pościg policyjny za pijanym kierowcą, gdy funkcjonariusze namierzyli samochód z uszkodzonym przednim zderzakiem. Oddano strzały w opony.

Pościg trwał do miejscowości Bardo Śląski i brał w nim również udział drugi nieznakowany pojazd policyjny. Oba radiowozy zostały uszkodzone podczas próby zatrzymania osobowego seata – oświadczyła Katarzyna Mazurek. (Polsat News)

Po oddaniu strzałów udało się  zatrzymać 44-letniego kierowcę. Badanie na obecność alkoholu wykazało, że miał 3 promile w wydychanym powietrzu. Podczas pościgu zostały uszkodzone dwa radiowozy.

Policyjny pościg na Dolnym Śląsku [WIDEO]