18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Maseczkowa awantura

Dostał w zęby po wizycie u dentysty. Brak maseczki powodem sprzeczki

Bartłomiej Ciepielewski
24.11.2020  21:58
Bez maseczki stracisz ząbeczki
Bez maseczki stracisz ząbeczki Fot: LL_studio/Shutterstock

Przerażająca historia wydarzyła się na ulicach Głogowa. Mężczyzna wracający z wizyty w gabinecie stomatologicznym został zaatakowany przez przechodnia. Po ostrej wymianie zdań doszło do rękoczynów.

Komisariat Policji w Głogowie odebrał w zeszłym tygodniu niecodzienne zgłoszenie. Jak ustalono, pod kwiaciarnią doszło do szarpaniny dwóch mężczyzn. Powodem był brak maseczki ochronnej u jednego z nich.

Bójka o maseczkę

Wracający od stomatologa 31-latek, został zaczepiony przez 43-letniego mężczyznę za nieprzestrzeganie wyznaczonych przez rząd obostrzeń. Uwaga spotkała się z niekulturalną odpowiedzią, co doprowadziło do awantury.

W wyniku zdarzenia 31-latek odniósł drobne  uszkodzenia ciała. Zniszczeniu uległy również okulary za 800 zł oraz telefon komórkowy o wartości 2000 zł - poinformował jeden z funkcjonariuszy.

Jak wyjaśnił pokrzywdzony, powodem niezałożenia maseczki była wizyta u dentysty, który zalecił, by chwilowo jej nie używać. Napastnikowi postawiono zarzut naruszenia nietykalności oraz stosowania gróźb karalnych. Grozi mu wyrok do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej
Komentarze