18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TRAGEDIA

Dramatyczne zderzenie autobusu z TIR-ami. Auta płoną, dużo ofiar

02.07.2020  15:27
Groźny wypadek. 20 osób rannych
Groźny wypadek. 20 osób rannych Fot: Planeta.pl

Groźny wypadek w Bogusławicach pod Częstochową. Zderzyły się autokar i dwa samochody ciężarowe. Jeden z pojazdów zaczął płonąć.

Dramatyczne zdarzenie na drodze krajowej nr 1 w Bogusławicach. Jak informuje PAP rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Krzysztof Batorski, doszło do zderzenia autobusu i dwóch samochodów ciężarowych - cysterny i wozu z naczepą.

Autokarem podróżowało około 40 osób. Połowa z nich wyszła z pojazdu o własnych siłach. Niestety około 20 pasażerów trzeba było  ewakuować. W sumie poszkodowanych ma być około 30 osób.

Po zderzeniu pojazdów wozy ciężarowe zapaliły. Na miejsce skierowano kilkanaście wozów straży pożarnej, a także 4 śmigłowce LPR. Droga jest całkowicie zablokowana zarówno w kierunku Katowic, jak i Warszawy.

Trwa nadawanie priorytetów ratowniczych; na miejscu ląduje śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - przekazał Batorski.

Przeczytaj więcej
Komentarze