18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dopadła go sprawiedliwość?

Duchowny składał ofiary z wiernych. Zginął w wypadku samochodowym

27.10.2021  15:42
Pastor ludobójca nie żyje
Pastor ludobójca nie żyje Fot: Dmitry Kalinovsky/Shutterstock

Należący do sekty pastor Kevin Smith usłyszał zarzuty składania ofiar z wiernych. Mężczyzna zmarł w wypadku samochodowym, podczas transportu na swój proces. Nie żyje również jeden z przewożących go funkcjonariuszy.

Duchowy przywódca jamajskiej sekty Kevin Smith został oskarżony o morderstwo na tle religijnym. Czekał go proces sądowy w Kingston, jednak auto, którym był przewożony rozbiło się podczas transportu.

Według relacji mundurowych samochód z oskarżonym nagle zaczął dachować. Szczegółowe przyczyny zdarzenia nie są jasne.

Pierwsze z aut pilotowało drugie. Pasażerowie radiowozu usłyszeli nagle dźwięk uderzenia i zobaczyli, jak auto przed nimi się przewraca – przekazała policjantka Stephanie Lindsay.

W wyniku poniesionych obrażeń zmarł pastor, a także jeden z pilnujących go policjantów. Dwóch pozostałych funkcjonariuszy walczy o życie w szpitalu.

Brutalna sekta rozbita

Wcześniej doniesienia o sekcie przekazała policji jedna z jej byłych członkiń. Jak relacjonowała, podczas jednego z rytuałów została dźgnięta nożem. Organizacja miała też składać ofiary z ludzi.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce wysłano policję. Interwencja okazała się wyjątkowo niebezpieczna, gdyż członkowie sekty, widząc funkcjonariuszy, otworzyli do nich ogień. Ostatecznie udało się zaaresztować 40 osób.

logo Tu się dzieje