18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powód tej zbrodni? Absurdalny!

Dwie kobiety brutalnie pobiły, związały i zgwałciły nastolatka

27.09.2019  09:56
Dwie kobiety brutalnie pobiły, związały i zgwałciły nastolatka
Dwie kobiety brutalnie pobiły, związały i zgwałciły nastolatka Fot: EAST NEWS

Gwałt dokonany przez kobietę na mężczyźnie zdarza się rzadziej, ale jednak wciąż jest to obecny problemy. Co gorsza, bywa, że są to zbrodnie skrajnie brutalne.

Gwałt zawsze wiąże się z ogromny cierpieniem. Niestety, namacalnie przekonał się o tym 19-latek, którego zgwałciły dwie kobiety - 22-latka i 32-latka. Co wzbudziło w nich aż taką agresję, że nie tylko skrzywdziły nastolatka seksualnie, ale również fizycznie? Telefon komórkowy!

Tak, brzmi to absurdalnie. 22-letnia Rosjanka poprosiła 19-latka o naprawdę telefonu. Chłopak przyszedł do jej mieszkania, jednak okazało się, że musi pójść po niezbędne narzędzia, bo problem ze sprzętem jest bardziej skomplikowany. 

Dwie kobiety brutalnie zgwałciły nastolatka

Kiedy wrócił, zastał w mieszkaniu nie tylko 22-latkę, ale również jej 32-letnią koleżankę. Kobiety od progu zarzuciły mu, że zbił ekran smartfona i zażądały od niego 3000 rubli. 19-latek wiedząc, że zarzut ten jest po pierwsze niesłuszny, a po drugie absurdalny - nie zgodził się na taką akcję. To rozjuszyło kobiety.

Kobiety związały chłopaka, brutalnie go pobiły, a następnie zgwałciły przy pomocy zabawki erotycznej - co więcej, wszystko to nagrały. Groziły mu, że jeżeli nie przyniesie im pieniędzy - opublikują nagranie.

19-latek wymknął się podstępem. Zapewnił, że wyjdzie do domu po pieniądze, a gdy kobiety go wypuściły - ruszył prosto na policję. Oprawczynie zostały zatrzymane - służby od razu zabezpieczyły nagranie, którym szantażowały chłopaka i teraz mają czarno na białym, czego się one dopuściły.

Grozi im 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej
Komentarze