18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Plan doskonały

Dwóch Polaków ukradło 3 miliony. Sceny jak z filmu akcji

Bartłomiej Ciepielewski
19.01.2021  17:40
Zuchwały napad w centrum Łodzi
Zuchwały napad w centrum Łodzi Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Kilka dni temu w Łodzi obrabowano konwój przewożący kilka milionów złotych. Napastnicy zabrali worki z pieniędzmi i odjechali. Policja próbuje namierzyć rabusiów.

Jak podało radio RMF24, w sobotę po godzinie 18. w samym centrum Łodzi obrabowano i pobito konwojenta, który przewoził 3 miliony złotych. Poszkodowany mężczyzna został zaatakowany po opuszczeniu lokalu, z którego zabierał utarg.

Obrabowano konwój na 3 miliony złotych

Sceny z łódzkiego rabunku mogły przypominać hollywoodzki film akcji. Najpierw złodzieje wyrwali konwojentowi, walizkę i go pobili, a następnie zabrali z jego furgonetki kilka worków wypełnionych pieniędzmi. Po sprawnie przeprowadzonej akcji niepostrzeżenie odjechali samochodem.

Potwierdzam, że w sobotę miał miejsce rozbój na konwojencie. Innych informacji udzielić nie mogę – przekazała podkom. Aneta Sobieraj z łódzkiej KWP.

Jak na razie policja nie jest w stanie namierzyć sprawców. Według wstępnych szacunków, zniknęło 2,8 miliona złotych.

Prowadzone są czynności pozwalające ustalić jak doszło do tego zdarzenia. Łódzka policja prosi świadków o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łodzi lub pod numerem alarmowym 112. Policja zamiast nakładania mandatów za brak maseczek, zajmie się poważniejszymi sprawami?