18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wielki dramat

Zasztyletowali dzieci? 3- i 5-LATEK ZAMORDOWANI

05.02.2021  12:49
Kobieta zabiła malutkich chłopczyków?
Kobieta zabiła malutkich chłopczyków? Fot: Day Of Victory Studio/Shutterstock

Makabryczne odkrycie w jednym z mieszkań w województwie kujawsko-pomorskim. Policja potwierdza śmierć malutkich braciszków.

Potworny dramat w miejscowości Turzany w województwie kujawsko-pomorskim. Około godziny 9.30 miejscowa policja dostała informację o śmierci dwóch malutkich chłopców. Według nieoficjalnych doniesień, malcy zostali zamordowani.

Mali chłopcy zamordowani

Ciała chłopczyków w wieku 3 i 5 lat policjanci odnaleźli w ich mieszkaniu. Wiadomo już, że dzieci były ranione, a obrażenia wskazują na morderstwo.

Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci

- przekazała rzeczniczka prasowa policji w Inowrocławiu asp. sztab. Izabella Drobniecka.

Według doniesień PAP mowa tu o ranach kłutych - chłopcy mieliby zostać zadźgani! Przez kogo? Jeden z tropów prowadzić ma do 37-letniej matki, która podobno leczyła się psychiatrycznie. Ojciec chłopców (48-lat) nie przebywał ponoć w mieszkaniu w czasie zdarzenia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze