18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror we Wrocławiu

Dziecko zgwałcone w aquaparku. Atak pedofila

Wojciech Kozicki
18.07.2022  22:16
12-latek zgwałcony w aquaparku we Wrocławiu. Radio ZET i Super Express ujawniają nowe informacje o zbrodni
12-latek zgwałcony w aquaparku we Wrocławiu. Radio ZET i Super Express ujawniają nowe informacje o zbrodni Fot: Piotr Korczak/REPORTER/East News - zdjęcie ilustracyjne

Potworna zbrodnia we Wrocławiu. Policja potwierdziła, że dziecko zostało zgwałcone w aquaparku przy ulicy Borowskiej. Na jaw wychodzą kolejne informacje o tym potwornym zdarzeniu. Kim jest zatrzymany pedofil? Super Express i Radio ZET ujawniają nowe informacje o sprawie prowadzonej przez policję.

Gwałt na dziecku we Wrocławiu. Wrocławska policja potwierdziła, że 16 lipca w aquaparku przy ulicy Borowskiej 12-latek został zgwałcony w toalecie. Do zbrodni doszło w sobotę wczesnym popołudniem. Funkcjonariusze poinformowali Radio ZET, że jak na razie jeden mężczyzna został zatrzymany w związku ze sprawą i istnieje podejrzenie, że to on mógł być sprawcą.

Dziecko zgwałcone w aquaparku. Atak pedofila we Wrocławiu

Policja jak na razie nie chce ujawniać mediom zbyt wielu informacji „ze względu na delikatność sprawy”. Wszelkie okoliczności zbrodni są aktualnie wyjaśniane. Prowadzone są czynności w związku ze zdarzeniem kryminalnym dotyczącym przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem osoby nieletniej. Aquapark podobno przekazał już policji nagrania z monitoringu.

„Super Express” podaje, że zboczeniec zaciągnął dziecko do  toalety i „dopuścił się brutalnego gwałtu”. O zajściu policję miał powiadomić opiekun chłopca.

Policjanci wspólnie z Prokuraturą prowadzą czynności procesowe w związku ze zdarzeniem kryminalnym dotyczącym przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem osoby nieletniej, które zaistniało prawdopodobnie na terenie wrocławskiego aquaparku. Intensywne i skuteczne oraz podjęte natychmiast czynności policyjne doprowadziły do zatrzymania mężczyzny mogącego mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem. Ponieważ sprawa jest realizowana przez policjantów oraz prokuraturę i czynności z udziałem osoby nieletniej oraz zatrzymanej osoby dorosłej są w tej chwili realizowane, więcej informacji będziemy mogli przekazać po ich zakończeniu - przekazał portalowi RadioZET.pl Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Jak wynika z informacji „Super Expressu”, podejrzany mężczyzna był stałym klientem aquaparku.

Korzystał z imiennej karty. Dlatego też dzięki współpracy pracowników aquaparku z policją, został szybko namierzony i zatrzymany – podaje „Super Express”.

Czytaj także