18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brutalna egzekucja w lesie

Odnaleźli zwłoki dziecka. Ujawnili szczegóły POTWORNEJ zbrodni!

Wojciech Kozicki
30.04.2020  14:41
Brutalne zabójstwo pod Warszawą - zastrzelona i zakopana nastolatka Kornelia K.
Brutalne zabójstwo pod Warszawą - zastrzelona i zakopana nastolatka Kornelia K. Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

To koniec poszukiwań 16-letniej dziewczyny, która w lutym zaginęła pod Warszawą. Odnaleziono zwłoki nastolatki, która padła ofiarą egzekucji w Konstancinie. Ujawniono nowe informacje o tej brutalnej zbrodni i schwytano zabójcę. Wiadomo już jak zginęła Kornelia K.

Polska żyje obecnie sprawą i poszukiwaniami zaginionego 3,5-letniego Kacperka Błażejowskiego. Tymcazasem policja z Piaseczna szukała zaginionej nastolatki od lutego, gdy widziano ją po raz ostatni. W niedzielę 26 kwietnia spacerowicze odkryli zwłoki zakopane zwłoki na łąkach na Łąkach Oborskich w Konstancinie, niedaleko ulicy Mickiewicza.

Zaginiona nastolatka i egzekucja w lesie - nowe informacje

Potwierdzono, że odnaleziona dziewczyna to 16-letnia Kornelia K. Prok. Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie ujawnił nowe informacje o sprawie. To była egzekucja i potworna zbrodnia! Kornelia została przyduszona i zastrzelona, a następnie spoczęła w płytkim grobie. Kto dopuścił się tej zbrodni?

Policjanci zatrzymali dwoje sprawców zabójstwa 16-letniej Kornelii K., której zwłoki znaleziono w lesie w okolicach Konstancina. Pokrzywdzona zmarła na skutek strzałów z broni pneumatycznej i przyduszenia - powiedziała w czwartek prok. Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie - oświadczyła prok. Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. (Polsat News)

Zwłoki nastolatki w lesie

Media podają, że Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji zatrzymali dwoje sprawców zabójstwa. Ustalono, że do zabójstwa doszło 11 lutego 2020 w lesie. Zbrodni dokonał 25-letni Patryk B. w porozumieniu z nieletnią Martyną S.

Media już wcześniej nieoficjalnie podawały, że dziewczyna została zabita w ramach porachunków, a policja zatrzymała przyjaciółkę Kornelii i jej chłopaka.

Wizja lokalna i zarzuty

W środę na miejscu odbyła się już wizja lokalna. Podejrzany Patryk B. pokazywał na manekinie jak zakopywał ciało, a w tym czasie policja musiała uspokajać grożący mu śmiercią tłum ludzi. Jak podaje Polsat News, chłopak przyznał się do zarzucanych mu czynów. I został aresztowany. Martyna S. zostanie na razie umieszczona w ośrodku dla nieletnich, ale może jak donosi Polsat News, „istnieją podstawy pociągnięcia nieletniej do odpowiedzialności na zasadach określonych w Kodeksie karnym”.

logo Tu się dzieje