18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca zbrodnia w Polsce

Egzekucja nastolatki. Zakopali Kornelię żywcem?

Wojciech Kozicki
18.05.2020  13:14
Kornelia S. i zabójstwo w lesie - zakopali ją żywcem?
Kornelia S. i zabójstwo w lesie - zakopali ją żywcem? Fot: Policja

Sprawa 16-letniej Kornelii wstrząsnęła Polską. Zwłoki nastolatki znaleziono w lesie i ustalono, że egzekucję przeprowadzili 25-letni Patryk B. i jego koleżanka Martyna S. Teraz okazuje się, że mogli zakopać dziewczynę żywcem.

Kornelia S. została odnaleziona 26 kwietnia 2020 roku na terenach leśno-łąkowych przy ulicy Mickiewicza w Konstancinie. Zginęła jednak 11 kwietnia. Jak wynika z ujawnionych informacji, zwyrodnialcy postrzelili i dusili dziewczynę. Następnie zakopali ją w płytkim grobie, który przygotowali dzień wcześniej. Na jaw wychodzą kolejne informacje na temat tego bezlitosnego mordu.

Wiadomo już, że zbrodnia była zaplanowana. Przyjaciółka zwabiła Kornelię do lasu, gdzie pozbawiła ją życia.

Ofiara najprawdopodobniej próbowała się bronić. W trakcie szarpaniny podrapała Patryka B., jednak chwilę później opadła na ziemię. Wtedy został oddany drugi strzał. Tym razem strzeliła jej rówieśniczka – pisze radiozet.pl

Egzekucja nastolatki w lesie - jak zginęła Kornelia?

Media ujawniły, że po wrzuceniu dziewczyny do dołu. Patryk B. bił ją łopatą. Okazuje się jednak, że nie pochowali martwej nastolatki. Jak donosi „Super Express”, Kornelia S. prawdopodobnie jeszcze żyła i zmarła z powodu uduszenia się pod ziemią. Czy rzeczywiście została zakopana żywcem? Patryk B. twierdzi, że po dokonaniu zbrodni nie sprawdzał, czy ofiara jeszcze oddychała.

Zagłosuj

Czy jesteś za karą śmierci w przypadku morderstwa?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze