18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dom tortur

Fabryki dzieci. Kobiety były gwałcone po to, by zaszły w ciążę

01.10.2019  15:40
Fabryki dzieci. Kobiety były gwałcone po to, by zaszły w ciążę
Fabryki dzieci. Kobiety były gwałcone po to, by zaszły w ciążę Fot: EAST NEWS

Fabryki dzieci to określenie, które brzmi jak materiał na scenariusz do filmu grozy. Niestety, w Nigerii służby uwolniły kobiety, które naprawdę przeżyły horror. 

Nigeryjska policja uwolniła 19 kobiet, które więziły tzn. fabryki dzieci. Wszystkie one były w ciąży i doświadczyły najprawdziwszego piekła na ziemi. Proceder miał miejsce w Lagos.

Większość z tych nieszczęsnych kobiet została porwana w celu zapłodnienia i późniejszej sprzedaży ich dziecka. Fabryki dzieci działały podobnie jak placówka medyczna - policja zatrzymała dwie nieprzeszkolone pielęgniarki, które pracowały na miejscu. Służbom nie udało się jednak dopaść głównego podejrzanego.

Policja przeprowadziła zamknięcie fabryki dzieci

Dzieci zgwałconych kobiet stałyby się przedmiotem handlu ludźmi. Nie jest jasne jednak, kto konkretnie był zainteresowany takim "zakupem". Wiadomo jedynie, że fabryki dzieci miały swój osobliwy cennik - chłopcy sprzedawani byli za 1400 dol. (ok. 5600 zł), a dziewczynki za 830 dol. (ok. 3320 zł).

Co szczególnie przerażające - fabryki dzieci w Nigerii nie są niczym nowym. Takie "przybytki" istnieją, a w przeszłości policja przeprowadzała już wiele podobnych akcji. 

W zamkniętej właśnie fabryce przebywały kobiety w wieku od 15 do 28 lat. Większość z nich została zwabiona na miejsce możliwością zatrudnienia. Żadna nie przypuszczała, jakie piekło może ją spotkać. 

Przeczytaj więcej
Komentarze