18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Osierociła dzieci

31-latka została spalona żywcem przez partnera

05.05.2021  17:31
Francja: Straszliwe zabójstwo
Francja: Straszliwe zabójstwo Fot: GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP/East News

Cała Francja zaniemówiła. Do niesamowicie okrutnej zbrodni doszło za zamkniętymi drzwiami normalnego gospodarstwa domowego. 31-letnia kobieta spłonęła żywcem, osieracając tym samym troje dzieci.

Francja jest wstrząśnięta brutalnością i dramatem, które rozegrały się w tej rodzinie. 31-letnia kobieta została żywcem podpalona przez swojego 44-letniego partnera. Kobiety nie udało się uratować, a na świecie w rozpaczy pozostała trójka jej dzieci.

Francja: 31-latka została spalona żywcem

Francuskiej policji udało się aresztować napastnika dosłownie chwilę po zabójstwie. Zdarzenie miało miejsce w Merignac w południowo-zachodniej Francji. Mężczyzna dopuścił się wobec ofiary czynów przerażających - najpierw postrzelił ją w nogi, a kiedy leżała bezbronna - oblał benzyną i podpalił. 31-latka nie miała szans, zginęła na miejscu.

Statystyki przemocy wobec kobiet we Francji są przerażające, chociaż w ostatnich latach zdecydowanie zmniejszyła się liczba zabójstw na tym tle. W 2020 roku odnotowano ich 90 w stosunku do 146 w 2019 roku. Mimo wszystko, jest to bardzo przerażająca liczba.

Niestety, jak wynika z policyjnych statystyk, w czasie pandemii koronawirusa i koniecznej izolacji nasiliło się zjawisko przemocy domowej. Natomiast takie zdarzenia jak to powyżej opisane każdym człowiekiem ze śladową empatią wstrząsną dogłębnie.

logo Tu się dzieje