18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skandal!

Sędzia oferował seks ze swoją córką. Tłumaczył się stresem

16.07.2021  15:30
Sędzia trafi za kratki
Sędzia trafi za kratki Fot: Stanislaw Mikulski/Shutterstock

Wiceprezes sądu rodzinnego stracił pracę po tym, gdy ujawniono, że oferował w sieci seks ze swoją córką. 55-latek przekonuje, że jego zachowanie było wywołane stresem pourazowym.

Olivier Bally był postrzegany jako wzorowy obywatel i doświadczony sędzia. Jednak wiceprezes sądu rodzinnego skrywał mroczną tajemnicę. Kilka tygodni temu jego konto namierzono na jednej ze stron dla swingersów.

Sędzia trafi za kratki

Bally na portalu dla dorosłych oferował seks ze swoją 12-letnią córką. Oskarżony przyznał się do winy, choć w trakcie rozprawy prosił o utrzymanie go na stanowisku. Jak twierdzi, zmaga się ze stresem pourazowym, przez który miewa bardzo "nietypowe" fantazje, jednak wcześniej nie próbował ich realizować.

Były sędzia usłyszał zarzut prowokowania przestępstwa pedofilskiego. Jego działania naruszyły także wizerunek francuskiego sądownictwa. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Prawniczka 55-latka dąży do złagodzenia wyroku. Jak twierdzi, oskarżony zmaga się z zespołem stresu pourazowego, którego doświadczył po procesie mordercy Pierre'a Bodeina. To właśnie trauma po tamtym zdarzeniu miała doprowadzić do zmiany jego zachowania.

Czytaj także